Padel XP, ekspert od rakiet śnieżnych, właśnie otworzył swoje sklep internetowy padel do adresowania www.padelxp.com

Padel XP oferuje ciduży wybór rakiet śnieżnych na kilkunastu markach, wśród których znajdziemy m.in. marki du padel (Bullpadel,Nox, Siux, Upuść Strzał, Królewski Padel, Enebe i ogólnie sport (Adidas, Head, książę). Padel XP oferuje również rakiety hiszpańskich marek rzemieślniczych Akkeron i Starvie.

Zaopatrzenie można również uzyskać od Padel XP w belach, workach i akcesoriach padel.

Logo_PadelXP

Padel XP znajduje się w La Baule (44) i został stworzony przez gracza z padel pasjonat z 3 innymi partnerami już obecnymi na padel przez 2 inne strony internetowe. Czterech partnerów korzysta z wieloletniego doświadczenia w handlu i dystrybucji online, a pod koniec 4 r. będzie posiadało wspólną platformę przechowywania danych z siedzibą na południu Francji. . Ich ambicją jest oddanie swoich umiejętności i wiedzy w służbie swoim klientom. padel oraz w handlu.

Za swoją otwartość, Padel XP daje możliwość wygrania nagród padel, rakiety, piłki, akcesoria. Aby śledzić w sieciach społecznościowych i na stronie.

Logo_PadelXPcom_HD
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.