Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory 19, 20 i 21 marca, PadelPoint oferuje szkolenia dla trenerów padel (Poziom 1) w obiektach klubowych w La Nucia.

Ten niewielki staż będzie wspierany przez dwie legendy padel świat, dwóch trenerów, którzy trenowali padel profesjonaliści i selekcje krajowe: Máximo Castellote i Jorge Nicolini !

Szkolenie odbędzie się w prestiżowym Camilo Cano Sporting City, gdzie znajduje się klub Padelpunkt w La Nucia, na środku Costa Blanca, niedaleko Benidorm, w prowincji Alicante!

W programie: szkolenie teoretyczne i praktyczne, certyfikowane przezStowarzyszenie Padel Srebrzyki rozpoznany jako jeden z padel najpoważniejszy na świecie!

Nicolini ma ponad 30-letnie doświadczenie jako trener padel. Ten entuzjasta był kapitanem argentyńskiej selekcji padel (seniorzy i juniorzy), a także trenował różne osobowości padel profesjonaliści, od samego początku, aż do wyniesienia ich na czołowe miejsca w rankingu.

Ze swojej strony Máximo Castellote jest światowym punktem odniesienia w elitarnym szkoleniu padel, był trenerem wielu gwiazd padel na całym świecie, na przykład Miguel Lamperti, Cristian Gutiérrez, Juani Mieres, Maxi Grabiel, „Pitu” Losada, Almudena Marchena, Gastón Malacalza, Mapi i Majo Sánchez Alayeto, Aday Santana, Jordi Muñoz…

Uczestnicy szkolenia będą mogli skorzystać z noclegu po preferencyjnej cenie.

 

Curso de monitores poziom 1 padelpunkt

 

Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, skontaktuj się PadelpointAcademy:

  • telefonicznie: +34633 557070
  • lub e-mailem: academy@tiendapadelpoint.com

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !