La plotka była dobrze uzasadniona : Ale Galan i Juan Lebron będą nieobecni World Padel Tour Mexico Open, Madrileńczyk potwierdził swój pakiet na swoim koncie na Instagramie. Oznacza to zatem, że Gonzalo Rubio i Alex Arroyo, którzy w ten czwartek mieli zmierzyć się z numerem 1, awansowali bezpośrednio do ćwierćfinału.

Przez chwilę dotknięty kolanem Galan jest zmuszony wycofać się z Mexico Open. Dlatego nie będzie poczwórnego dla tych, którzy wygrali ostatnie trzy turnieje WPT.

Należy zauważyć, że ta stała cena jest dodawana do tych z Bela/Coello i Leal/Rico. Niekoniecznie zaskakujące w bardzo długim sezonie, który wystawi organizacje na próbę...

Les genoux d8217Ale Galan ont besoin d8217une pause

Pod nieobecność par numer 1 i 3, które w minioną niedzielę w Buenos Aires były finalistami, rywalizacja wygląda na bardzo nierozstrzygniętą. Która para będzie w stanie zabłysnąć pod nieobecność topowych nazwisk?

Oto nowy stół:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !