JT Peyrou i Johan Bergeron wpadł na innowacyjny pomysł i postanowił go zrealizować. Możemy powiedzieć, że to pierwsza edycja meczu All in vs Big Padel, wygrana 3/1 przez Lyon, okazał się sukcesem, co dobrze wróży pierwsze drużynowe mistrzostwa Francji, które rozpoczną się w tym roku. Przy mikrofonie Padel Magazine, wiadomości i Johan wracają do tych tematów.

Udany pokaz

Padel Magazine : Chciałeś tego i zrobiłeś to! Uruchomiłeś tę dynamikę na 2022 rok.

JT Peyrou: „Z Johanem wspólnym pragnieniem było przeciwstawienie się naszym dwóm akademiom. Gracze dobrze się bawią. Wszyscy dobrze się bawili. Przyprowadzenie zawodników, których szkolę, miało sens. To próba przed drużynowymi mistrzostwami Francji, które FFT zorganizuje. To będzie świetny format”.

Padel Magazine : Rozmawiamy o wystawie, ale na ziemi nie było fajnie!

Johan Bergeron: "Wszyscy jesteśmy konkurentami. To prawda, że ​​jesteśmy bardzo szczęśliwi. Pomyśleliśmy o tym w Marbelli i postanowiliśmy to wprowadzić. JT przyjechał z całą armadą, więc to świetnie. Pozwala także społeczeństwu odkryć, czym jest wysoki poziom”.

Tison Bergeron Wszystko w Lyonie 2022

Innowacyjne projekty

Padel Magazine : Jakie są nadchodzące projekty dla Big Padel ?

JT Peyrou: "Duża Padel ma wolę rozwijania w nim mojej akademii. Nazywa się Big Padel Akademia Jet. Klub jest w dużej fazie rozwoju, a ja przejąłem część kursu. Na początku byliśmy na bardzo konkurencyjnym poziomie, a teraz wchodzi w to kilku graczy na poziomie P100, P250 lub P500.

Padel Magazine : The All In dużo inwestuje w część rekreacyjną.

John Bergeron:Tak, jeśli chodzi o część klubową. La All In było zaangażowane w działania dla wszystkich typów odbiorców. Kobiety, młodzież, seniorzy, chcemy wprowadzić ich do rywalizacji. Za nieco ponad rok będziemy mieli akademię tenisa i padel z 4 polami z międzynarodowymi standardami. Przenosimy tam całą akademię. Będzie szkoła, dzieci będą mogły tam spać. Będą wspierani 24 godziny na dobę. Myślę, że to coś innowacyjnego, co w tenisie już istnieje, ale jeszcze nie padel".

 

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !