FFT, Pyramides Club i oferta gracza na wydarzenie padel początek roku szkolnego: P2000 i P500. Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji FFT Padel Tour de Port-Marly, odkładają stół z jeszcze większą ilością zasobów!

Turniej, który nie będzie taki jak inne: francuskie drużyny będą oddalone o 2 tygodnie od finałowych etapów Mistrzostw Francji pod koniec września, a przede wszystkim będą musiały udowodnić, że można na nie liczyć w światowych mistrzostwach Katar. Podwójna stawka, która ogłasza kolor.

Druga edycja międzynarodowa!

W 2020 roku odkryłeś pierwsza edycja du tournoi de PADEL „P2000 - FFT / GRACZA / PIRAMIDY”.

Świetne wydarzenie, które wzbudziło ogromną satysfakcję, dlatego Player's ogłasza swoją drugą edycję na 10, 11 i 12 września 2021 r.

Jeszcze lepiej wyposażony, w tym roku poziom może być jeszcze wyższy z kilkoma graczami APT Padel Wieża, która powinna odbyć podróż.

Pojawia się jednak pytanie: czy organizując ten turniej w tym samym czasie, co start WPT Barcelona Master, zobaczymy najlepszych Francuzów w Port-Marly, czy też będą w Barcelonie?

zwycięzcy godaller duchowieństwo tison scatena P2000 Piramidy

P500 do uruchomienia P2000

Przed tym wydarzeniem, którego nie można przegapić, klub Pyramides zaoferuje turniej P500 to znaczy w poprzedni weekend 3 do 5 września 2021 r.

2 drużyny będą mogły zakwalifikować się do P2000 !

Zapraszamy do rezerwacji miejsca dla swojego zespołu wysyłając e-mail na adres:

tenis@les-pyramides.com

i określając:

Nazwisko-Imię/Numer licencji/Adres e-mail/Numer telefonu.

Nie zwlekaj, liczba miejsc jest ograniczona!

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.