To rewolucja wśród naszych belgijskich przyjaciół!

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Flamandzki inwestor rozpoczął projekt farmakologiczny budowy od 100 do 200 działek o padel.

Już bardzo obecny w świecie sportu

rzeczywiście Marc Coucke, słynny biznesmen, właśnie stworzył "Padelświat ” franczyza poświęcona wyłącznie temu sportowi.

Już dobrze znany w świecie biznesu, jest trzecią najbogatszą osobą w królestwie. Omega Pharman którego współzałożycielem był w 1987 roku, jest już znany w świecie sportu.

Dla zainteresowanych okrągłą piłką zainwestował głównie w 2013 roku w klub piłkarski KV Ostenda FC.

Rok później oficjalnie został trzecim najważniejszym udziałowcem klubu piłkarskiego LOSC (Lille), którego jest również sponsorem koszulki.

1 marca 2018 r. kontynuował swój rozmach, zostając właścicielem belgijskiego klubu piłkarskiego RSC Anderlecht.

Choć odszedł z prezydentury dwa lata później, nadal pozostaje głównym udziałowcem.

Pasjonat o padel

W 2021 jest około padel że budowany jest jego nowy projekt.

Pasjonat tego sportu, Marc Coucke postanowił zalać Flandrię swoim gigantycznym projektem budowy od 100 do 200 kortów padel w całym kraju.

Już właściciel wielu parków rozrywki, Belg zrozumiał całą atrakcję, jaką jest sport tak zabawny jak padel.

Ponieważ popyt staje się coraz ważniejszy, 56-letni biznesmen chce wykorzystać wielką szansę i w ten sposób zaoferować naszemu sportowi dodatkową widoczność, oferując piękne struktury wszystkim praktykującym na terytorium flamandzkim.

Pytanie, które możemy sobie zadać, to przede wszystkim, czy Belg zainwestuje we Francji, jak to było już w stanie zrobić?

Stay tuned.

Dziękujemy naszym Czytelnikom Steve et Izaak Huysveld za ich niezawodną pomoc i wsparcie.

Kredyty fotograficzne: Wiadomości z Brukseli

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.