Czy chcesz wkrótce kupić nową rakietkę Padel? Head Padel oferuje wykres pozwalający szybko dokonać wyboru.

Często mówimy, że istnieje rakieta dla każdego rodzaju gracza i ważne jest, aby przed dokonaniem wyboru wiedzieć, które cechy palii preferować. Aby ułatwić Ci zadanie, HEAD przeprowadził wykres, który pozwala szybko porównać różne palas.

W ten sposób austriacka marka sprzeciwiała się stabilności i zwrotności na odciętej oraz władzy i kontroli na rzędnej. Na przykład, jeśli szukasz stabilnej i silnej rakiety, zostaniesz poproszony o włączenie celownika zakres Delta. Z drugiej strony, jeśli wolisz kontrolę, będziesz raczej musiał uprzywilejować zakres alfa.

Dzięki temu bardzo prostemu i bardzo dobrze wykonanemu wykresowi nie będziesz mieć trudności znajdź modele dopasowane do Twojego stylu gry i ambicji. Jeśli szukasz wszechstronnego pala wysokiej klasy, zobaczysz, że Head Gamma Pro, o którym rozmawialiśmy chwilę temu, jest prawie idealną równowagą między 4 cechami!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!