Informacje zwrotne na temat stażu Padel Doświadczenie x Padel MBA, nadzorowany w szczególności przez Manu Martina, który odbył się w dniach 16-19 grudnia podczas ostatnich Master Finals w Madrycie.

METODA PADEL MBA: COACHING WPT I ANALIZA CYFROWA

padel Doświadczenie grupy WPT w Madrycie

PADEL CO TO JEST MBA? :

We współpracy z organizacją PADEL MBA, Padel Doświadczenie wniesione do klubu Padel Trening halowy zespół Manu martin nadzorować stażystów przez pierwsze dwa dni Padel Doświadczenie.

Przed byciem organizacją prowadzącą „Kliniki”, PadelMBA to strona internetowa, która oferuje różne cyfrowe kursy szkoleniowe i moduły szkoleniowe online padel w formie tutoriali, filmów itp... oferowanych przez najlepszych trenerów na torze!

Staże i Kliniki są zatem rozszerzeniem ich oferty szkoleniowej online, z dodatkowym bonusem w postaci ekskluzywnego coachingu zapewnianego przez najbardziej renomowanych trenerów na świecie ...

NAJLEPSI TRENERZY NAJNOWSZEJ WPT & TECHNOLOGY:

Padel Doświadczenie było zatem szczęśliwe, aby powitać wyjątkowych trenerów (takich jak Manu Martin, David Del Barrio, Diego Suarez, Nicolas Gaper i wielu innych ...), którzy pracowali na torze WPT z największymi graczami Padel au Monde, niesamowita okazja dla naszych stażystów!

Opiekunowie, którzy przejęli każdego z naszych 24 stażystów w 2 różnych klinikach w piątek i sobotę z różnymi ćwiczeniami i tematami.

Armada Padel MBA to także cały zespół techniczny, który ma swoje kamery, GoPro, iPad najnowszej generacji, wyposażone w najlepsze oprogramowanie do analizy wideo, które daje precyzyjne i natychmiastowe informacje zwrotne na temat sytuacji w grze, aby jak najlepiej skorygować wady graczy.

Bardzo specyficzna metoda z programem podzielonym na 5 dynamicznych, technicznych i interaktywnych warsztatów po 35 minut każdy z operacją rotacyjną.

padel Analiza wideo WPT w Madrycie

Tutaj na przykład ćwiczenie prowadzone przez Manu Martina: GoPro zainstalowany na boisku podłączony do dwóch ekranów: jeden z oprogramowaniem do analizy, a drugi do transkrypcji obrazów. Czterech graczy jest zatem zaproszonych do rozgrywania sytuacji w grze przez pięć minut, a następnie są zebrani przez Manu Martina, aby wspólnie przeanalizować pozytywne punkty i błędy każdego z nich, zarówno na poziomie technicznym, jak i taktycznym. To narzędzie pozwala uzyskać natychmiastową informację zwrotną na temat ich gry.

Dlatego nasi kursanci mogli kontynuować każdy z tych dwóch dni z czterogodzinnym intensywnym treningiem obejmującym taktykę: analiza wideo oparta na sytuacjach meczowych z ekspertem Manu Martinem, taktyka defensywna (obrona szkła, lobs, lodówka itp.), techniczne Praca Bandeja/Vibora, ćwiczenia z siatkówki, uderzenia itp ... ale także praca fizyczna przygotowana specjalnie dla Padel w sali fitness z pracą nad wsparciem, wybuchowością, rozciąganiem i regeneracją.

Krótko mówiąc, szeroka gama konkretnych ćwiczeń prowadzonych przez najlepszych trenerów, z najlepszymi zawodnikami Padel obwodu: czy jest lepszy sposób na postęp?

TURNIEJ ZJAZDOWY:

Do zamknięcia w ten weekend padel intensywnie, w niedzielne popołudnie zorganizowaliśmy fazę turnieju w formie wzlotów / upadków z naszymi dwudziestoma czterema kursantami + ośmioma hiszpańskimi graczami, którzy dali nam przyjemność z gry i konfrontacji z naszymi kursantami, którzy zaczęli stosować całą wartość dodaną, którą udało im się zdobyć w ciągu tych pierwszych 2 dni Padel intensywny. Turniej, który odbył się w bardzo dobrych warunkach: dobry humor, śmiech, rywalizacja… wszystko po to, by jak najlepiej zakończyć tę trasę!

FINAŁ MISTRZOWSKI WORLD PADEL TOUR 2021

padel końcowe doświadczenie Master Finals Madryt WPT

MADRYT ARENA W MADRYCIE:

Ten staż nie mógł zostać ukończony bez objazdu do Madrid Arena, aby wziąć udział w Master Final of World Padel Tour gdzie rywalizowały najlepsze pary na torze.

Cała hala, w której wszystkie największe marki Padel na świecie, aby zaimponować widzom przed wejściem do teatru.

Wypełniona Madrid Arena, z prawie 12 000 widzów, szalony spiker, który podpalił tę salę, a publiczność szalona na myśl o wspieraniu ich ukochanego Paquito Navarro!

WYDARZENIE ROKU DLA WSZYSTKICH FANÓW PADEL:

Udało nam się uczestniczyć w ostatniej kobiecej i męskiej XNUMX/XNUMX w piątek po południu, gdzie rozegrano dwa wspaniałe mecze, każdy rozgrywany w trzech setach.

Rozgrywająca kobieta z bardzo dobrą walką wygraną przez parę Ari Sanchez i Paula Josemaria przeciwko Marta Ortega i Béa Gonzalez 7-0 w tie-breaku 3th ustawić!

I na zakończenie wieczoru stylowo przeżyliśmy szok Bella / Coello przeciwko Navarro / Di Nenno, pojedynek wygrany przez Paquito i Di Nenno 6/3 3/6 6/3, którzy następnego dnia zmierzą się z Sanyo / Tapią o awanturę. 9th miejsce w kolejnym finale!

Sobotnie popołudnie powrót do Madrid Arena, aby zobaczyć dwa półfinały zaplanowane na wieczór z ½ kobiet Josemarii / Sanchez w pierwszej części przeciwko Llaguno / Riera, bez wątpienia wygranej przez obiecującą Arianę i Paulę.

A na zakończenie wieczoru galowy mecz wygrali Tapia / Gutiérrez, którzy nie pozostawili szans Paquito i Martinowi, którzy widzieli swoje marzenie o ostatecznym odlocie!

MADRYT NOCĄ:

padel Doświadczenie grupy partyjnej WPT w Madrycie

Staż Padel Doświadczenie to także dwa niezapomniane wieczory pod znakiem szalonych meczów, które bez wątpienia zainspirują naszych podopiecznych podczas kolejnych meczów 😉

A co lepszego niż zakończyć te dwa piękne wieczory na Mercado San Miguel lub w typowych madryckich restauracjach tapas !!! To, co dzieje się w Madrycie, zostaje w Madrycie…

Postęp, uśmiechy, dobry humor i przede wszystkim PADEL : to właśnie zapamiętamy z tego wspaniałego Padel Doświadczenie w Madrycie.

Chcielibyśmy podziękować Padel Szkolenie halowe na powitanie, zespół Padel MBA za życzliwość i profesjonalizm oraz oczywiście wszystkich naszych stażystów, którzy zaznaczyli sukces tego stażu!

Możesz również znaleźć przegląd tego stażu PADEL DOŚWIADCZENIE w wideo tutaj: https://fb.watch/a2X3lvATZG/

Co by było, gdybyś nie mógł uczestniczyć w jednym z ostatnich kursów roku 2021? Nie panikuj, możesz zobaczyć, co 2022 ma dla Ciebie w sklepie, korzystając z tego linku: https://twentybyten.com/stages-padel-experience/

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.