PadelShot poszukuje Sports Managera do swojego centrum w Saint-Étienne. Stanowisko obejmuje animację sportową klubu, zarządzanie edukacją akademii i różne inne misje. Idealny kandydat powinien mieć DFMP, doświadczenie w szkoleniu i najlepiej być we francuskim rankingu Top 2000.

Miejsce pracy : PadelStrzał, Saint-Étienne (8 utworów z padel i 3 korty do badmintona)

Prezentacja firmy

PadelShot to innowacyjna koncepcja miejskiego sportu rakietowego, zaprojektowana w odpowiedzi na oczekiwania świadomej ekologicznie klienteli. Założona w 2018 roku firma ucieleśnia pięć głównych wartości: ducha zespołowego, doskonałość, dzielenie się, przyjemność i szacunek. Mając ambicje zostania francuskim liderem w Padel w nadchodzących latach, PadelShot prowadzi obecnie trzy centra zlokalizowane w Saint-Étienne, Caen i Lyon, z których każdy ma wiele boisk piłkarskich. padel i badmintona.

Główne obowiązki

  • Polak sportowy
    • Animacja części sportowej klubu
    • Zaplanuj różne wydarzenia w centrum (rozrywka i turnieje)
    • Nadzorowanie sankcjonowanych turniejów
    • Strukturyzacja różnych formuł animacji
    • Weź udział w projekcie Padel w szkole "
    • Nadzoruj działania przeznaczone dla wszystkich odbiorców
  • Polak pedagogiczny
    • kierować nauczaniem j PadelAkademia Strzelania
    • Prowadzenie zajęć grupowych/indywidualnych dla dorosłych i młodzieży
    • Śledź poszczególne projekty Akademii
    • Organizuj praktyki w centrum
    • Zapewnienie korepetycji dla TFP na szkoleniach
  • Inne zadania
    • Udział w rozwoju reklamy sportowej (sponsoring turnieju)
    • Seminaria Animate / Team Building
    • Zapewnij recepcję w barze (w razie potrzeby)

Wymagane kwalifikacje

  • DFMP
  • Ranking: Top 2000 pożądanych Francuzów
  • Pożądane doświadczenie w szkoleniu
  • Pożądany JAP1

Dodatkowe informacje:

  • Rodzaj umowy: pracownik zatrudniony w niepełnym wymiarze czasu pracy lub w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wynagrodzenie: zgodnie z profilem
  • Data rozpoczęcia: wrzesień 2023 r

Kontakt

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.