Katalońska marka była Czarna Korona powstał. Dekada sprawdzona przez 3 legendarnych graczy Marta Marrero, Enric Sanmartí et Niemiecki Tito.

Tych trzech graczy pozostaje zjednoczonych z marką od pierwszego dnia, w którym złapali Pitona. Ta pala ewoluowała z biegiem czasu, ale pozostaje do dziś flagowym produktem, który sprawia, że ​​zakochujesz się w marce.

W tym filmie z angielskimi napisami Marta Marrero, Tito Allemandi i Enric Sanmartí komentują swoją historię wraz z Jordi Rovirosą, twórcą Black Crown.

Enric Sanmartí był pierwszym graczem, który zmierzył się z Pitonem 1.0, w 2011 roku i zakochałem się w tym. Od tego czasu pozostaje w szeregach marki.

Tito Allemandi startuje w 2012 rokui przejdzie z pary numer 16 do 5, magiczny rok.

Marta Marrero również rozpoczęła swoją przygodę z Black Crown w 2012 roku, ale jej największym i najpiękniejszym wspomnieniem będzie rok 2016, kiedy wygrała 7 turniejów w ciągu sezonu wraz z Alejandrą Salazar i zajęła pierwsze miejsce.

Ewolucja na przestrzeni lat, zarówno technologiczna z palas, jak i fizyczna wśród graczy lub nieruchomy materiał z utworami padel które przeszły od zamurowania w klubach do panoramicznych przeszklonych torów w magicznych miejscach, takich jak Palau Sant Jordi z transmisją telewizyjną.

Ci trzej przyjaciele opowiadają o 10 latach Czarnej Korony z wielką łatwością i miłością. To, co charakteryzuje i wyróżnia markę, to ludzkie ciepło, bliskość. Firma rzemieślnicza, która dobrze się rozwinęła, ale która zachowaj ducha rodzinnego. Krótko mówiąc, Black Crown to jakość, konsekwencja, ewolucja, poświęcenie i praca zespołowa.

Aby zakończyć to piękne spotkanie trzech „potworów” padel Czarna Korona, wszyscy wracają do palas, z których korzystali w ostatnich latach. Oczywiście Marta i Tito mają wiele palas, mijając liczbę 10 referencji, ale Enric Sanmartí pozostaje wierny swojej pierwszej pali, Piton 1.0.

Film do naśladowania poniżej.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.