Śledź finały World Padel Tour Lerma Challenger z oczywiście Francuzka Alix Collombon i jej partnerka Jessica Castello.

Finały World Padel Tour Lerma Challenger jest aujourd„hui i zaczyna się o 10h00 ! Zaczniemy od finału kobiet pomiędzy Castello / Collombon i Mesa / Villalba. W obliczu dwóch doświadczonych graczy, którzy nie są przyzwyczajeni do wspólnej gry, Alix i Jessica będą mieli okazję wygrać swój pierwszy turniej World Padel Tour ! Spodziewamy się wyrównanego spotkania 4 graczy, którzy są blisko w tabeli.

Po grze dziewczyn to panowie wejdą na tor. Wymarzony finał pomiędzy dwoma pierwszymi nasionami. Z jednej strony Momo Gonzalez i Javi Rico, zwycięzcy pierwszego Challengera roku, z drugiej Javi Garrido i Lucho Capra, którzy w swoim pierwszym wspólnym turnieju udali się do finału nie przegrywając ani jednego seta. Ostateczne zapowiada się gorąco!

Aby śledzić spotkania, poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !