Choć kwalifikacje Premier Padel Puerto Cabello P2, oficjalny tor FIP, ujawnił główne losowania zawodów.

Masakra w Top 40

w panowie, zauważamy, że wielu graczy z Top 40 zdecydowało się pominąć: Fernando Belasteguin, Juan Tello, Alex Ruiz, Lucho Capra, Agustin Gutierrez, Xisco Gil, Ramiro Moyano, Pincho Fernandez, Juan Cruz Belluati, Javi Leal, José Diestro, Juanlu Esbri, Javi Rico, Ignacio Sager… Czy różne separacje wystarczą, aby wyjaśnić wszystkie te zmiany, czy też powinniśmy spodziewać się, że gracze będą często opuszczać rozgrywki, gdy P2 będą rozgrywane daleko od ich miejsca zamieszkania?

Chociaż ogólny poziom zawodów będzie oczywiście niższy niż w poprzednich turniejach, nadal jest wiele powodów, aby śledzić ten wenezuelski turniej. Najpierw nowa para Chingotto / Galan, która rozpoczyna swój turniej z Rafą Mendezem i Javim Valdésem i która w ćwierćfinale mogłaby znaleźć Paquito i Sanyo. Byli gracze z numerem 1 rozegrają swój ostatni wspólny turniej i dlatego z pewnością będą chcieli zakończyć turniej w dobrym stylu. Jeśli w poprzednich rundach szanowana będzie logika, powinniśmy spotkać się z niezłą opozycją!

Będziemy także śledzić pierwszy i ostatni turniej duetu Lebron/Gonzalez, który rozpoczyna się od eliminacji.

Szokem pierwszej rundy niewątpliwie będzie mecz Nieto/Sanz (Ts7) z Cardoną/Ruiz!

Numer 1 jest nieobecny…

w filles, zauważamy tendencję nieco podobną do tej, którą możemy zaobserwować u mężczyzn. Po pierwsze, zabraknie numerów 1 Josemarii i Sancheza, podobnie jak Barbary Las Heras i Victorii Iglesias, ale także kilku zawodniczek z Top 40: Carolina Navarro, Marina Guinart, Andrea Ustero, Alejandra Alonso, Carla Mesa, Esther Carnicero, Ksenia Sharifova, Teresa Nawarra…

Tutaj ponownie będzie to przede wszystkim okazja, aby zabłysnąć gracze, których zwykle można spotkać w previach. Następnie w gronie faworytów szansa na powrót do czołówki dla Delfi Brea i Bea Gonzalez, a dla zaskakujących par Acapulco, Castello/Jensen i Araujo/Riera na potwierdzenie swojej dobrej formy!

Po stronie francuskiej Alix Collombon i Julieta Bidahorria będą mogły spróbować nabrać pewności siebie w starciu z wykwalifikowaną parą. Carla Touly i Margarida Fernandes, które zwykle startują w eliminacjach, również zostały zepsute w losowaniu, ponieważ również wystartują przeciwko parze z kwalifikacji. Para, która również mogłaby w tym francuska dziewczyna…

W najbliższy poniedziałek będziemy śledzić koniec powiadomienia, mecze pierwszej rundy rozpoczną się we wtorek.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !