Jak powiedziała nam w wywiadzie, Alix Collombon już to zrobił znalazł swojego partnera na 2021 rok na World Padel Tour, nie ujawniając jednak swojego imienia ...

Będziemy grać w detektywów, żebyśmy mogli zobaczyć, z kim Alix może podzielić się szlakiem w przyszłym sezonie WPT. Mówiła o lewy gracz wygodnie na wysokich piłkach, Przegląd

Siatkówka forhendowa Alix Collombon head alpha pro

Top 10 już zablokowane

Chociaż chcielibyśmy zobaczyć Alix u boku jednego z najlepszych graczy na świecie, wydaje się to trochę za wcześnie, zwłaszcza że obecnie najlepsi nie wydają się iść swoją drogą. Alejandra Salazar i Ari Sanchez mają kolejny wspaniały rok razem i nowe pary Josemaria / Gonzalez i Ortega / Marrero być może nie planował już separacji.

Bliźniacy Alayeto zawsze bawili się ze sobą, dominując padel na całym świecie przez wiele lat i na pewno będą grać razem na zawsze. Gemma Triay i Lucia Sainz mają wspaniały sezon, jako dowód na to pierwsze miejsce w wyścigu. Partnerzy w życiu, wkrótce się nie rozstają. Z drugiej strony, kolejna para graczy może skończyć kilka lat współpraca na stokach...

Patty Llaguno i Eli Amatriain: czy to już koniec?

To plotka, którą często słyszymy wracając na drugą stronę Pirenejów. Dwóch graczy, którzy są partnerami w życiu i na torze, już by to zrobiło planowali nie grać razem w przyszłym sezonie... Patty llaguno, weteran lewicy, członek WPT Top 10 od lat, czy będzie następnym partnerem Alix?

Nie jest to niemożliwe, zwłaszcza jeśli o tym wiesz Francuzka miała bardzo dobre mecze z tą parą. Chyba że Patty wybrała inną dziewczynępozostawiając lewicowego gracza dla Alix. Wśród bardzo silnych prawicowych graczy spoza pierwszej dziesiątki możemy pomyśleć o Delfi Brea czy Virginii Rierze.

Para francusko-portugalska?

Co uwolniłoby ich partnerów, Portugalczyków Ana Catarina Nogueira i Sofia Araujo grać z Collombonem. Araujo i Riera mają wspaniały sezon wygrała kolejna Gwiazda FIP, a separacja teraz byłaby oczywiście niespodzianką ...

Dlatego Ana Catarina Nogueira wydaje się bardziej realistycznym przewodnikiem dla Alix. Wciąż blisko pierwszej dziesiątki, 42-latka mogła przynieść jej całe swoje doświadczenie. Chyba że Alix woli młodszego i bardziej wybuchowego partnera ...

Kandydaci do separacji w pierwszej dwudziestce?

Trzech najlepszych 20 graczy ma gry, które bardzo dobrze pasują do Alix. Najpierw myślimy o Veronica virseda, który miał mieszany sezon z Mari Carmen Villalbą i być może szuka nowego wyzwania.

Victoria Iglesias et Alba Galan Mieli również nieco rozczarowujący sezon, a ci dwaj gracze po lewej (Galan, 1 min 84, grał po lewej, zanim ruszył z Iglesiasem) mają styl gry, który może bardzo zadowolić mistrza Francji. Trudno jednak zobaczyć, jak te dwie bardzo dobre przyjaciółki rozeszły się w tym roku.

Kilku bardzo dobrych lewicowców w pierwszej trzydziestce

Innym graczem, o którym możesz pomyśleć, jest Aránzazu Osoro. Argentyna, która gra w międzyczasie u boku Karoliny Navarro, która odejdzie z tym Reiterem, gdy tylko będzie mogła ponownie grać, wkrótce zostanie sama. Wybuchowa lewicowa zawodniczka Aránzazu udowodniła, że ​​tak poziom do zaliczenia ćwierćfinału i wydaje się, że dobrze spełnia potrzeby Alix. Ponadto trenuje w Barcelonie, podobnie jak Francuzka, i obaj gracze mogliby stworzyć drużynę w 100% Head !

Aranzazu Osoro zacisnął pięść Head Delta Motion

 

Dwóch innych graczy z pierwszej 30 ma podobny profil: Tamara Icardo, który miał obiecujący sezon z Sandrą Hernandez i Jessica Castello, która jest życiową i terenową partnerką Anny Cortiles, ale która w meczach, które widzieliśmy w tym sezonie, często była w lodówce… Oczywiście te dwie dziewczyny mogą stworzyć kuszący związek z Alix.

 

Który z piłkarzy, o których wspomnieliśmy, twoim zdaniem będzie partnerem Alix Collombon w przyszłym sezonie?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !