Były wielki holenderski piłkarz Robin Van Persie zostać prawdziwy wentylator padla. Zobaczysz, że wydaje się szczególnie uzdolniony na korcie do padla.

W ostatnich dniach widzieliśmy, jak dzieli się ze swoimi milionami fanów w sieciach społecznościowych jego udogodnienia na korcie do padla. Podobnie jak w piłce nożnej, ten geniusz okrągłej piłki wydaje się szczególnie zręczny w przypadku żółtej piłki.

W podboju torów padla poprzedzali go inni wielcy piłkarze, tacy jak Zlatan Ibrahimovic, Carles Puyol czy jego rodak Patrick Kluivert.

A co by było, gdyby turniej padla odbył się pomiędzy byłymi / obecnymi gwiazdami piłki nożnej? Nieuchronnie byłoby to wspaniałe okno dla naszego sportu, które pozwoliłoby mu podbić inne kraje i zwiększyć liczbę kibiców na świecie.

Tylko na Twitterze Robin Van Persie ma prawie 10 milionów fanów. To pokazuje siłę medialną tych sportowców i ich siłę, by uczynić ten sport jeszcze bardziej słyszalnym.

W jednym z filmów widzimy Holendra próbującego na Międzynarodowym Turnieju Padel Doświadczenie Madison w Rotterdamie. Tak, przyjemność, ale też konkurencja nigdy nie jest daleko i to dobrze!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.