W weekend z 3 i 4 lipca 5 r. Nastąpi powrót do regionu P2020 w Lyonie, z udziałem TCM500 w reżyserii „fajki” Pierre'a Gadrasa, któremu towarzyszy Robin Faure w organizacji turnieju.

Po pierwszych udanych współpracach turniej będzie prawdziwym pierwszym sprawdzianem dla okresu post-covid z oczekiwanym udziałem znakomitych graczy: François AUTHIER, Benjamina JOULOTA, Normana SANCHEZA, Justina MARLOTA, Benoîta CHAUVETA, Jean-Yvesa LEVRATA, Davida MIOTTO itp.
Zwycięzcy poprzedniej edycji, Benjamin JOULOT i Norman SANCHEZ, zagrają o tytuł, stojąc w obliczu coraz bardziej intensywnej konkurencji.
Komunikacja upstream i downstream, pakiet powitalny, muzyka, tarcza jako trofeum, a nawet fast food będą zawsze obecne podczas zawodów.
Jeśli turniej chce być bardzo konkurencyjny, nie zapomina się o wartościach tego sportu, które są towarzyskie, solidarne, a nawet szacunek. Dlatego gracze biorący udział w pulach zobaczą spadek ceny rejestracji (15 € zamiast 20 € za sztukę) i będą mieli co najwyżej poziom gry tak homogeniczny, jak to możliwe, aby mieć maksymalną zabawę na Turniej.
Mała precyzja, „piwo kosztuje 2 euro i jest bardzo cenione przez graczy i widzów na każdym turnieju” dixit dyrektor turnieju.
4 pule 4 drużyn zostaną rozegrane w czwartek i piątek wieczorem między 19:22 a XNUMX:XNUMX. Najlepsze z każdej kury wyjdzie przy stole finałowym.
Pierwsze 12 nasion będzie w finałowym stole od soboty do niedzieli.
Turniej jest ograniczony tylko do 28 drużyn, wybrane zostaną 28 drużyn z najwyższym rankingiem, a pozostałe drużyny znajdą się na liście oczekujących. Na razie jest już 10 rejestracji, a otwarcie rozpoczęło się wczoraj!
Rejestracja do turnieju
Limit rejestracji zaplanowano na poniedziałek 29 czerwca 2019 o 20:XNUMX.
Rejestracja do turnieju odbywa się bezpośrednio w Pierre GADRAS (z trybami przedstawionymi poniżej):
Gracz 1: Imię - Nazwisko / Klasyfikacja (odbędzie się sierpień) / Poczta lub Tel / Niedostępność
Gracz 2: Imię - Nazwisko / Klasyfikacja (odbędzie się sierpień) / Poczta lub Tel / Niedostępność
Facebook (przez Messenger): Pierre Gadras
Mail: Pierre.gad@hotmail.fr

Telefon (przez SMS): 0679162539

Pierre Gadras

Pierre Gadras, jeden z założycieli Padel Pour Les Nuls, jest UFO w międzyplanetarnym krajobrazie Padel. Zawsze z niecodziennym tonem stara się podzielić z tobą swoją pasją: Padel

Tagi