Dziś powiększamy parę Sanyo gutierrez i Maxi Sanchez!

29 lat, Sanyo jest już dobrze znany na profesjonalnym torze. Wychodzi z bardzo dużego sezonu w 2012. Bawił się z Sebastianem Nerone. Pomiędzy nimi byli sensacją sezonu, odkąd wygrali turnieje 3.

Maxi Sanchez jest jeszcze młodszy, ma 26 lat. Grał z Jordi Munozem. Jeśli jego zapis jest wciąż dziewiczy, od dawna obawiał się na torze i jest na dobrej drodze do końca.

Ta para rzeczywiście reprezentuje przyszłość Padel. To najmłodszy zespół na World Padel Tour. Tylko Pablo Lima jest w tym samym wieku co Maxi Sanchez, ale jego partner Juani Mieres ma 32 lata!

Oprócz młodzieży ta para ma talent do świetnych meczów w nadchodzących sezonach. Już teraz istnieje duża komplementarność między dwoma graczami.
Sanyo Gutierrez to prototyp odpowiedniego gracza. Jest niestrudzonym pracownikiem o bardzo wysokim wyczuciu taktycznym. Naprawdę jest w stanie prowadzić wymianę, jeśli uzna to za stosowne.
Zamiast tego Maxi Sanchez ucieleśnia definicję atakującego. Mierząc 1m83 (tylko Poggi i Silingo są większe od niego wśród najlepszych 20), ma niezwykle potężny cios, a jego obecność w locie jest imponująca.

Autor dobrego początku sezonu, odkąd wspiął się na finał turnieju Caceres (porażka w zestawach 3 przeciwko Diazowi i Belasteguinowi), osiągnęli go od fazy półfinałów.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.