Le padel rozwinęła się w wielu regionach świata, a proces rozwoju jest podobny na większości tych terytoriów. Jednak w Włochy, plusieurs oryginalne innowacje ujrzały światło dzienne.

Przykład Ghost Padel został przedstawiony z bardzo zabawną koncepcją. Będziemy teraz do tego uprawnieni serial telewizyjny !

Oryginalny pomysł

Włosi są fantastyczni. Wymyślają to, czego nigdy nie mogliśmy sobie wyobrazić. Plik padel jest zjawisko we Włoszech z podwojeniem liczby witryn w 2020 r. oraz pojawiają się oryginalne pomysły.

To 100% serial telewizyjny padel był prowadzony przez Matteo Branciamore, Matteo Nicoletta i Luca Cesa, którzy są także trzema bohaterami fabuły, a ich producentem jest Dogodot e Atreyu Film.

Zwiastun sprawia, że ​​chcemy zobaczyć więcej. Zabawna, burleskowa seria, do której przybywają fani padel będzie mógł identyfikować się z wieloma mrugnięciami w codziennym życiu padelistas.

„Nel nome del padel"

„Pomysł przyszedł do nas, gdy zobaczyliśmy, że nie ma serialu ani filmu padel. Dużo pracowaliśmy nad zwiastunem, a także nad odcinkiem zerowym, który posłuży jako odniesienie ”, mówi Luca Cesa.

Historia skupia się na czterech przyjaciołach, którzy zaczynają grać padel przypadkiem i którzy pasjonują się tym sportem. Kiedy ich los się zmienia le padel staje się najważniejszą częścią ich życiaprzechodząc w ten sposób przed swoim życiem osobistym i zawodowym.

„Chcemy pokazać, co się dzieje, gdy nieustannie realizujesz swoją pasję”, dodaje wynalazca.

„Nel nome del padel" - W imieniu padel - odpowiada na chęć ucieczki od codzienności. Fajny cykl na ważny temat, z realizacją bliską rzeczywistości, przez co całość jest bardzo obiecująca.

Wciąż szukając sponsorów i kanału lub platformy, która mogłaby dystrybuować serial, pierwszy odcinek powinien być w tegorocznym tournee.

Jeśli rozumiesz trochę włoski, możesz to obejrzeć przyczepa co naprawdę sprawia, że ​​chcesz zobaczyć serial. Może wkrótce na Netflix lub Amazon Prime?

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.