Le padel nabiera charakteru międzynarodowego, a liczba turniejów w ostatnich latach stale rośnie. Koniec walki pomiędzy World Padel Tour i Premier Padel nie zapobiegłpojawienie się nowych inicjatyw.

1 – Sześciokątny kubek

Na szczycie rankingu znajdziemyPuchar sześciokątny. Jeśli Sześciokąt ma tylko jeden etap, rozłożył nie mniej niżmilion euro nagrody pieniężnej na pierwszą edycję!

W sumie, Odtwarzacze 36 wziął udział w tym konkursie obecnym w 20 najlepszych na świecie i Nowa generacja wziął udział w konkursie. 24 mężczyzn et 12 kobiet wziął udział w nowym konkursie.

Jedyna wada: w Hexagon Cup odbywa się tylko jeden turniej. Jednakże, biorąc pod uwagę sukces pierwszej edycji, możemy mieć tylko nadzieję, że konkurencja zwycięży większa szerokość Następny sezon!

Zespół Advantage Hexagon Cup 2024

2 - Premier Padel

Le Premier Padel to najbardziej lukratywny tor w 2024 roku. Wiemy już, że w tym sezonie Riyad Open będzie miał Nagrody pieniężne de 470.000 €. Z drugiej strony dowiadujemy się, że koperta nie powinna być równo rozdzielana pomiędzy mężczyznami i kobietami.

Na MajorThe Nagrody pieniężne jest jeszcze wyższa niż w Open. Jeśli zaczniemy na takich samych zasadach jak w zeszłym sezonie, budżet zaplanowany na Majora powinien być 525.000 €. Pierwszy major w tym roku odbędzie się od 1 na 8 March. Nawet jeśli Nagrody pieniężne z tych konkursów nie jest jeszcze znana w 2024 roku, wyobrażamy sobie, że major Premier Padel po raz kolejny będzie punktem odniesienia dla tegorocznych turniejów padel sezonu regularnego.

Biorąc to pod uwagę, Premier Padel pozostaje obwód numer 1 także dla graczy.

3 – Ostateczny Padel Wycieczka

Na trzecim etapie rankingu znajduje się zupełnie nowy tor z siedzibą w Hiszpanii, Ultimate Padel Okrągły. Ostatnio doświadczyliśmy wygrane gracza w każdym turnieju na torze. W sumie na turniej UPT koperta wynosi 240.000 € jest zaplanowane. Jest on również sprawiedliwie rozdzielony pomiędzy kategorię męską i żeńską.

Oprócz tego, na koniec sezonu dla najwyżej sklasyfikowanych graczy przeznaczona jest premia na koniec sezonu. 10 najlepszych młodych ludzi – poza pierwszą dziesiątką – będzie także uprawniony do premii. Nawet jeśli będzie to mniej istotne niż w przypadku starszych graczy, nie będzie ono bez znaczenia dla młodych perspektyw.

Wyróżnienie – A1 Padel i Puchar Rezerw

Na uwagę zasługują jeszcze dwa inne konkursy. A1 Padel, słynny tor Fabrice Pastor, a także Puchar Rezerw i jego „rekord pieniężny” zaplanowaliśmy także dla graczy ładną kopertę na zakończenie turnieju.

W przypadku A1 Padel, 130.000 € nagroda za otwarcie, 176.000 € na Majorze kwoty pozostają niezwykle interesujące dla graczy obecnych na torze.

O Puchar Rezerw, 175.000 € zwyciężyła zwycięska drużyna z 75.000 € dla przegranego. Ładna liczba rozdzielona pomiędzy zaledwie siedmiu graczy. Powinieneś także wiedzieć, że im więcej meczów gracz rozegrał i wygrał, tym wyższa jest jego wygrana na koniec turnieju!

Puchar rezerwowy drużyny Miami 2024

Należy pamiętać, że te dwa turnieje nie znajdują się w pierwszej trójce, ponieważ dotyczą tylko graczy padel profesjonalny mężczyzna. Na Pucharze Rezerw nie było żadnej kobiety. Ta sama obserwacja dotyczy obwodu A1, na którym obecnie nie ma kobiet (choć były obecne przez jakiś czas).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.