Avantage-padel.net uderza mocno pod koniec 2020 roku Czarny piątek kto robi dobrze dla kluby Padel którzy potrzebują wsparcia.

Nie przedstawiamy już Advantage-padel.net, to oprogramowanie, które pozwala tworzyć gry i uruchamiać wyszukiwanie partnerów według poziomu. Oprogramowanie 100% padel, prosty, skuteczny, który odciąża komunikatory, grupy What´sApp, Facebooka lub inne, dla innego rozwoju klubu i dobrego samopoczucia graczy.

Do tego Black Friday i pomocy klubom padel wyjść z tego „trudnego i skomplikowanego” roku 2020, ta strona oferuje rejestrację klubu przed 31 grudnia 2020 r. „TOTAL” za darmo konta premium do 30 czerwca 2021 r.

Z czego to się składa?

Przede wszystkim pozwala klubom na posiadanie oprogramowania do zarządzania torami. Brak kasy, ale proste narzędzie, które umożliwia rezerwację torów zarówno po stronie klubu, jak i gracza.

Następnie zarejestrować jak najwięcej graczy (bez ograniczeń), aby powiększyć bazę danych i zebrać na terenie jak najwięcej klientów nawet poza godzinami szczytu.

Dla graczy bardzo szybko integruje system meczów kierowanych według poziomu i dostępności. Nigdy więcej wiadomości przeładowanych dopasowaniami, które ich nie interesują.

Wreszcie, wsparcie krok po kroku, aby klub mógł opanować to narzędzie, promować je wśród swoich członków i zapewnić, że każdy wyjdzie zwycięzcą.

Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się skontaktować z Julienem pod adresem contact @ antage-padel.net lub utwórz teraz darmowe konto CLUB do tutaj, zespół Avantagepadel skontaktuje się z Tobą w celu aktywacji konta Premium i oferty na Czarny piątek.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.