Tak jak podczas finał kategorii Next GenW finale mężczyzn Hexagon Cup para zemściła się na parze, która pokonała ich w fazie grupowej.

I podobnie jak w poprzednim starciu pomiędzy Tello/Di Nenno a Ruizem/Stupą, do wyłonienia obu duetów potrzebny był świetny tie-break. Różnica jest taka, że ​​tym razem argentyńska para była najsolidniejsza w grupie czas pieniędzy.

Po wyrównaniu w ostatniej minucie po jednym secie, Juan i Martin popchnęli swoich przeciwników nieco dalej w super tie-breaku, zdobywając 10 punktów do 6. Wynik końcowy: 3/6 7/6 10-6.

Tym zwycięstwem potwierdzają sukces w rywalizacji drużyny AD/vantage, która po zwycięstwie w finale kobiet w wielkim stylu zakończyła rywalizację. Wielki sukces drużyny Andy'ego Murraya, która mimo wszystko nie zaczynała jako faworytka w starciu z innymi zespołami, które miały w swoich szeregach numer 1!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !