Studio Padel rozpoczyna największy turniej w swojej historii. Turniej w serwisie streamingowym padel Szwedzki odbędzie się w Sztokholmie o godz Padel Zjednoczony.

Padel Zjednoczone Sztokholm

Do turnieju tej rangi potrzebna była nagroda pieniężna do dopasowania, z 100 000 SEK (lub 9 855) dla zwycięzców. Co przyciągnąć pięknych ludzi!

Dodatkowo boisko centralne będzie mogło pomieścić publiczność: na mecze będzie mogło uczestniczyć 500 osób.

Studio podejmuje duże ryzyko Padel, partnerska strona streamingowa Swedish Padel.

Studio Padel logo

Turniej odbędzie się w dniach 8-10 października i zgromadzi bardzo dobrych graczy m.in niektóre pochodzą z APT, a inne z WPT !

Wśród tych z World Padel Tour, będziemy mieli Javi Garrido, Lucasa Campagnolo, Ivana Ramireza czy nawet Gonzalo Rubio.

Strona APT Padel Na trasie znajdziemy numery 1 Gonzalo Alfonso i Frederico Chiostri, ale także Maximiliano Arce i Franco Dal Bianco, Cayetano Rocafort.

Nie zabraknie również najlepszych lokalnych graczy. Będzie więc Calle Knutsson, Simon Vasquez czy Pierre Bonfré.

Suma nagród wyniesie 200 000 SEK (lub 19 711 EUR) wobec 120 000 SEK (lub 11 826 EUR) w normalnych godzinach w szwedzkim Padel Wieża. Zostanie on rozdzielony w następujący sposób: 40 000 SEK (3 €) dla finalistów, 942 20 SEK dla półfinalistów i 000 10 SEK dla ćwierćfinalistów!

Świetna nowa inicjatywa padel z boku zamsz !

Alexis Dutour jest pasjonatem padel. Dzięki szkoleniu z komunikacji i marketingu oddaje swoje umiejętności w służbie padel aby zaoferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.