Wielki Mistrz Szwecji - APT Padel Trasa trwa w klubie Hede PadelCentrum w pobliżu Göteborga. Miejsce w drugiej części 16. z wejściem do biegu naszych 4 Francuzów obecnych w tym konkursie.

11:XNUMX: Max Moreau vs Viktor Saenz vs João Pedro Flores / Lucas Da Cunha

Na papierze mecz wydaje się wyrównany, nawet jeśli para francusko-hiszpańska nie będzie faworytami tego spotkania. Ten, który pochodzi z znajdź drużynę Francji który wystartuje na kolejnym mundialu w Katarze, chce pokazać, że możemy na niego liczyć w przyszłym miesiącu.

13:XNUMX: Yain Melgratti / Andres Britos vs Jérôme Inzerillo / Alex Ramillete

Bardzo zły wybór dla Jérôme'a Inzerillo i jego partnera Alexa Ramillete. Konieczne będzie przekazanie zalążka 3. serii turnieju: Melgratti / Britos. Dość powiedzieć, że jeśli się powiedzie, będzie to nie lada niespodzianka. Melgratti / Britos będą wielkim faworytem w tej konfrontacji. Ale para francusko-hiszpańska jest utalentowana. W bardzo dobry dzień może sprawić, że wiele osób zwątpi.

18: Jeremy Scatena / Benjamin Tison vs Luciano Soliverez / Federico Quiles

W pierwszej rundzie francuska para będzie musiała rozmieścić się i osiągnąć bardzo dobry mecz z jednym z najbardziej doświadczonych duetów na torze. Nie przedstawiamy już Fede Quiles. Ten Argentyńczyk o nienagannej technice nigdy nie poddaje się na torze. U jego boku mały "Lucho": nie najbardziej agresywny gracz, ale metronom zdolny do obrony wszystkich ofensyw rywali.

Ale dzisiaj Lucho będzie miał pracę po przekątnej z leworęcznym Benjaminem Tisonem. Rzeczywiście, szybka gra Francuzów zdestabilizowała go już w Monako. Co więcej, para Bergeron/Tison była bardzo blisko zwycięstwa.

Tym razem to z Jérémy Scatena Ben spróbuje się zemścić. Dobrą wiadomością jest to, że warunki są optymalne dla kociaków. Dlatego francuska para odchodzi z niewielką przewagą na papierze!

Spotkanie można śledzić na żywo na kanale APT na youtube Padel Wycieczka około 18:30

Aby zobaczyć wyniki wszystkich meczów, to się dzieje tutaj.

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.