Nietykalny w grze Golden Boys podpisał 17 sukces z 17 możliwych na World Padel Tour i zaimponować swoją komplementarnością na korcie. W Paragwaju przeprowadzili Agustin Tapia i Arturo Coello Grand chelem na trasie po Ameryce Południowej.

finał Tapia Coello Chile

Rozpoczęcie sezonu na czapkach kół

W minioną niedzielę Agustin Tapia i Arturo Coello zdobyli czwórkę z rzędu i wyrównali wyczyn osiągnięty przez Bela i JMD w 2013 roku. Obaj weterani mieli wtedy 33 i 37 lat. Trochę na odwrót wczesny rekord dla 20 i 23-letnich graczy. Golden Boys wykazują godną podziwu swobodę na korcie, zarówno dzięki imponującemu poziomowi gry, jak i wzorowej dojrzałości.

Więcej niż rekord, to wiadomość, którą Argentyńczyk i Hiszpan przesłali w tę niedzielę numerom 1 Lebronowi i Galanowi. “Dziś czuję, że mogę walczyć o bycie numerem 1powiedział wtedy Agustin Tapia w wywiad z naszym kolegą Alejandro Mosteiro.

Uznanie największych

Przygotowanie wysokiej piłki Sanyo Gutierreza Siux 2022

Coello i Tapia zafascynować planetę padel od początku sezonu. Przy mikrofonie naszego kolegi Alberto Bote, Sanyo Gutiérrez, były partner nawet Agustina Tapii uznali swoją dominację na torze "Bardzo dojrzeli. Myślę, że w tej chwili Agustin może być najlepszym piłkarzem na świecie. Są w fazie miłości, w której wszystko płynie naturalnie. Z tą wolą są bardzo niebezpieczni. Nikt nie może dopasować liczby Bela i Juan Martin, ale Tapia i Coello to bardzo podobny zespół. Jeśli nadal będą ze sobą współpracować, mogą zostać parą historyczny".

Po wyrównaniu jednego z rekordów Beli i JMD, Agusa i Artura mieć w zasięgu wzroku miejsce numer 1 na świecie i może spróbować pobić kolejny rekord liczby tytułów WPT w ciągu roku (12), który posiada para Bela / Lima od 2016 roku.

Wincenty Gallie

Fan piłki owalnej, okrągłej, ale i sportów rakietowych, ukąsił go padel w młodości w Galicji. Vince, równie dobrze czując się przed kamerą, jak i za mikrofonem, będzie mógł wnieść swoją wizję i doświadczenie jako fan małej żółtej piłki.