Światło na Padel Soufflenheim Club znajduje się w Alzacja  kto nie ma budżetu, ale ma pomysły!
Którego genialny pomysł niósł na wyciągnięcie ręki człowiek pasjonujący się padel, Serge Moreau.

Le padel ożywić klub Soufflenheim

Podobnie jak w przypadku wielu klubów tenisowych, sytuacja nie rozwijała się, z pewną utratą dynamiki gospodarczej, spotęgowaną niedawnym kryzysem zdrowotnym. Pomysł utworzenia sekcji padel potem przyszedł, ale komitet nie poszedł za nim, a gmina nie miała niezbędnych środków.
Serge Moreau, trener komunikacji emocjonalnej w zawodach sprzedaży / fryzjerstwa dla L'Oréal następnie zastosował swój własny slogan zawodowy: - „ Pieniądze nie są problemem, problemem są ludzie”. Z pomysłem sponsorskim, którego nie można było zastosować w okresie COVID19 i ponownie odmówił.
Powstało wtedy pytanie: - " Jak motywować ludzi?„, Z empatią i relacjami międzyludzkimi jako motywami przewodnimi.

Sponsor Business to Business (B2B) jako rozwiązanie sponsorskie!

Model biznesowy przedstawiał się następująco: 500 € / rok przez 4 lata do uzyskania w zamian (2 licencje / rok o wartości 300 €) dla firmy, która zainwestuje w projekt padel w klubie na tle billboardu + organizacja turniejów pomiędzy sponsorami.
Genialny pomysł, który zadziałał natychmiast!
Do włączenia platformy padel w Soufflenheim Club: dodanie 45 nowych członków było możliwe dzięki temu systemowi sponsoringu B2B i projektowi sfinalizowanemu w krótkim czasie.

Silny entuzjazm do tenisa Padel Club Soufflenheim!

Bycie jedyny klub na północy Alzacji dzięki tej nowatorskiej inicjatywie klub zyskał realną ekspozycję medialną do tego stopnia, że ​​II sąd im padel jest badany i że inne kluby usłyszały o sukcesie tego projektu dzięki tej wielkiej inicjatywie sponsorskiej.
Ściana Instagram zostaną włączone do Domu Klubowego, aby gracze mogli robić sobie zdjęcia i umieszczać je w sieciach społecznościowych, z humorystycznymi hasłami i wieloma innymi pomysłami tego fana Padel Magazine kto postąpi dobrze, nie poddając się!

tenis Padel Soufflenheim Club

Klub korzysta z:
  • 2 odkryte korty tenisowe
  • 1 kryty kort tenisowy
  • 1 klub o powierzchni 150 m² i wyposażona kuchnia.
  • Petanque
  • Nieograniczony czas parkowania
  • Zielona przestrzeń
  • W pobliżu znakomita ścieżka fitness
  • A pod koniec maja słynny ziemia padel !
Klub jest otwarte codziennie od 7:22 do XNUMX:XNUMX
Źródło i źródło zdjęć: Padel Club Soufflenheim.