Możliwe, że znajdziemy argentyńskiego Adriana „Tito” Allemandiego APT Padel Wycieczka od następnego sezonu.

Na razie nic oficjalnego, ale kilka wydarzeń przyszło nam w ucho. Najpierw słyszymy, że ta plotka powraca z naciskiem. Niezależnie od tego, czy chodzi o turnieje APT, czy WPT, kilku graczy wydaje się być przekonanych, że Argentyńczyk zmieni tory w 2022 roku, podobnie jak jego rodacy Cristian Gutiérrez, Juan Manuel Restivo czy Andrés Britos.

Po drugie, w poście na Instagramie Cztery dni temu 4-latek nazwał Mexico Open „bardzo specjalnym turniejem dla niego”. A jeśli to po prostu dlatego, że zagrał swój ostatni turniej w Meksyku na World Padel Tour ? Trudno sobie wyobrazić, że obecny 24. miejsce w tabeli odchodzi teraz na emeryturę. Rzeczywiście, zawodnik z Neuquén w Argentynie wciąż ma przed sobą świetlaną przyszłość, o czym świadczy jego półfinał w Malmö z Coki Nieto.

obrona lobem bekhendowym

 

Dlatego najbardziej prawdopodobny wydaje się utwór z toru Fabrice Pastor, dla którego byłby to połów z wyboru. Do tej pory żadna ze stron nie porozumiewała się w tej sprawie. Wkrótce powinniśmy wiedzieć więcej.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !