Monaco, 11 August 2015

KOMUNIKAT PRASOWY

W Monako, tradycyjnie zorientowanym na sport kraju, wszystko jest gotowe na jedno z największych wydarzeń sezonu Padel, czyli Monte-Carlo Padel Mistrz, które nastąpi 8 na 13 września, Turniej, który zaznaczy punkt zwrotny w historii padla w Monako i Francji, jak zauważył dyrektor sportowy zawodów, Nito Brea.

Po raz pierwszy etap mistrzostw świata w Padel odbędzie się w Monako, zgodnie z założeniami World Padel Tour (WPT), aby przenieść sport na wszystkie zakątki planety.

Dzięki staraniom firmy Monte-Carlo International Sport, organizatora najbardziej efektownego etapu WPT, najlepsi gracze świata wezmą udział w emblematycznym Markiza z Fontvieille, interdyscyplinarna przestrzeń, która zostanie specjalnie przygotowana na tę okazję. W ten sposób zostaną zainstalowane dwa korty, jeden w środku do rozgrywania meczów turnieju, na PRO-AM i wystawę dla kobiet, a drugi na zewnątrz, aby służyć jako miejsce rozgrzewki dla graczy i dla różne działania.

Fabrice Pastor, CEO i promotor Międzynarodowe sporty Monte-Carlo, jest źródłem tego dużego projektu. Przedsiębiorca i gracz padel od lat zaangażowany jest w rozwój tego sportu w Księstwie Monako i na świecie. Wśród działań zainicjowanych przez Monte-Carlo International Sports: sponsoring najlepszego zawodnika wszech czasów Juan-Martin Diaz, Maxi Sánchez, Juani Mieres i pary Andrés Britos-Elías Estrella, ale także Marta Ortega i młoda para Delfina Brea-Aranzazu Osoro; otwarcie klubu Padel na Lazurowym Wybrzeżu i wsparcie dla wiosła dla kobiet.

Bez wątpienia Monte-Carlo Padel Master będzie jednym z największych wydarzeń roku i wyjątkową okazją dla wszystkich przyjaciół padla, którzy będą mogli cieszyć się sportowym widowiskiem w pięknym mieście. Bilety są już w sprzedaży na World Padel Tour lub na stronie wydarzenia montecarlopadelmaster.com.

czynności wstępne

Ostateczny termin rejestracji w Monte-Carlo Padel Master for lokalnych graczy kończy się we wtorek 25 sierpnia o godzinie 19:XNUMX. Wszyscy pozostali uczestnicy muszą zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej World Padel Tour a termin upływa w poniedziałek 24 sierpnia o północy.

las fazy wstępne turnieju dla lokalnych graczy odbędzie się w weekend 5 na 7 września au Prawdziwy Padel Sophia Antipolis Club.

Cztery pary zakwalifikowane w tej fazie zmierzą się z czterema parami, które będą podróżować z Hiszpanii, aby uzyskać dostęp do głównej ramy. Fazy ​​zostaną rozegrane w Hiszpanii od 28 do 30 sierpnia na kortach Federacji Madryckiej Padel.

Lokalne pary, które chcą wziąć udział, muszą to zrobić forma i odeślij go pocztą na adres nitobrea@mcinternationalsports.com przed godziną 19 we wtorek 25 sierpnia.

Aby uzyskać dodatkowe informacje:

MIS - MONTE CARLO INTERNATIONAL SPORTS

„The Formentor”,

27 Avenue Princess Grace,

98000 Monaco

T + 0034 69 64 23 144

presse@mcinternationalsports.com

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.