Televisión Española (TVE), wiodący hiszpański nadawca publiczny, zobowiązuje się do Premier Padel dzięki dużej niewyłącznej umowie dystrybucyjnej z Premier Padel na sezon 2022. Po Canal Plus wczoraj, oto nowy nadawca z wyboru na oficjalnym torze FIP!

TVE rozpocznie transmisję od Premier Padel przez Greenweez Paris Premier Padel Majorkto jak wiesz, odbędzie się za kilka dni na Stade Roland-Garros. Turniej rozpocznie się 11 lipca do 17 lipca. Umowa obejmuje również prawa Premier Padel P1 de Madrid, który odbędzie się w WiZink Center od 1 do 6 sierpnia.

TVE wyemituje wszystkie wydarzenia „Majors” i „P1” w harmonogramie Premier Padel 2022, z wybranymi meczami, które będą transmitowane w kanale linearnym sieci Teledeporte oraz na platformie cyfrowej nadawcy TVE RTVE Play. Wydarzenia będą nadal transmitowane za darmo w YouTube w Hiszpanii. Dzięki umowie z TVE, Premier Padel osiąga globalną ekspozycję i niezrównaną publiczność w Hiszpanii.

Ta wiadomość podkreśla rosnącą popularność tego sportu na świecie od czasu premiery Premier Padel, oficjalny światowy obwód padel, zarządzany przez Międzynarodową Federację padel (FIP) i wspierane przez Profesjonalistę Padel Association (PPA) i Qatar Sports Investments (QSI).
Le Premier Padel Italian Major, który odbył się w maju, był świadkiem najdalej idącego wydarzenia w historii padel z transmisją w ponad 167 terytoriach na całym świecie, przewyższając 156 terytoriów, które transmitowały inauguracyjne wydarzenie, Ooredoo Qatar Major 2022 w marcu, po raz kolejny podkreślając zainteresowanie Premier Padel dla głównych mediów międzynarodowych.

Prezes FIP, Luigim Carraro, z zadowoleniem przyjmuje to stowarzyszenie: „Cieszymy się, że możemy wprowadzić Televisión Española do rodziny Premier Padel na sezon 2022. TVE ma duży zasięg i ekspozycję w kraju, co oznacza, że ​​miliony fanów będą mogły czerpać inspirację od naszych graczy i cieszyć się naszymi turniejami, zaczynając od Greenweez Paris Premier Padel Major na Stade Roland-Garros od 11 lipca. Międzynarodowa Federacja Padel stale poszukuje sposobów na przyciągnięcie szerszej publiczności do padel na całym świecie, z naciskiem na integrację i dostępność – a umowa z TVE w Hiszpanii jest tego dowodem”.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !