Wspomnieliśmy o tym wyłącznie Wam Padel Magazine Podczas naszej ostatni wywiad z Johanem Bergeronem, Turniej FIP Złoto odbędzie się w Saint-Tropez.

Idylliczne otoczenie

Zorganizowana przez Międzynarodową Federację Padel, turniej FIP Gold odbędzie się we wrześniu 2022 roku w porcie Saint-Trop”. Całkowicie nowy na Lazurowym Wybrzeżu.

Organizacja turnieju na taką skalę będzie korzystna tylko dla padel Francuski, czy to pod względem obrazów, czy „sportowych” efektów. Rzeczywiście, nazwa „Saint-Tropez”, która sama w sobie jest prawie zarejestrowanym znakiem towarowym, może umożliwić dotarcie do większej liczby osób i stanowić wyjątkową wizytówkę naszego sportu we Francji.

RolaWszystko w

Klub Johana Bergerona (między innymi) nigdy nie przestaje nas zadziwiać. Ten turniej FIP w Saint-Trop jest częściowo dzięki owocom ich pracy. Możemy również wspomnieć o Lyonie, który może wkrótce gościć duże wydarzenie (potencjalnie FIP Star), ale także inne imprezy krajowe ET międzynarodowy we Francji, wkrótce może ujrzeć światło dzienne.

Przypominamy, że ambicją Wszystko w jest przeprowadzenie wszystkich tych turniejów, w bardzo odwiedzanych i bardzo widocznych miejscach, które przyciągnęłyby więcej widzów (mieszanka miłośników padel i przechodzących ludzi).

Do zobaczenia pod koniec września 2022 roku, tydzień po żaglach Saint-Tropez, na wydarzenie, które bez wątpienia będzie niezapomniane dla padel français.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.