Wielu z Was zastanawia się, gdzie możemy oglądać World Padel Tour z Walencji w Hiszpanii. Niestety fani padel Francuzi po raz kolejny zostaną pozbawieni tego widowiska.

W ten piątek, jeśli mieszkasz we Francji, nie patrz, po prostu nie możesz śledzić meczów ćwierćfinałów World Padel Tour Walencja Otwarte…

To dość bezprecedensowa sytuacja w świecie sportu. Rzeczywiście, Francuzi nie mogą zobaczyć ćwierćfinałów, półfinałów i finałów World Padel Tour Walencja Otwarte.

Canal Plus, który posiada prawa do toru we Francji, nie będą transmitować tych spotkań. Na papierze nic nagannego, bo kanał prywatny nie zobowiązał się do transmisji wszystkich wydarzeń w 2022 roku. Wyobrażamy sobie, że wciąż jest na to widownia i zrównoważony budżet.

Wydaje się zatem, że ma rację, nawet jeśli „pasjonaci” padel we Francji są jednak bezradni, zwłaszcza że przed turniejem w Marbelli można było śledzić turnieje za darmo we Francji przez WPT-TV. Dlaczego te transmisje nie są już realizowane? Być może, aby uniemożliwić tym, którzy mieszkają w obcym kraju i nie chcą płacić za prywatny kanał, aby oglądać mecze za darmo za pomocą VPN…

W końcu, jeśli dobrze rozumiemy, co sprawia, że ​​kanał nie transmituje meczów, nadal szkoda, że ​​nie ma jeszcze alternatywy, która pozwoliłaby francuskim kibicom oglądać mecze. Na szczęście, biorąc pod uwagę wzrost padel we Francji iinwestycja Canal + in Premier Padelmówimy sobie, że kanał, który obstawia ten sport w dłuższej perspektywie, wkrótce pozwoli Francuzom, którzy chcą wykupić abonament, na śledzenie wszystkich największych turniejów padel na świecie !

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.

Tagi