Wczoraj na środkowym torze Caja Magica było wiele emocji, co ostatecznie zakończyło się sukcesem ostatni mecz w karierze Pabla Limy.

Przy stanie 6/3 2/0 30A dla Lebrona i Galana Agustin Silingo zdawał się dwukrotnie dotykać piłki rakietą, zdobywając punkt. Hiszpanie uznali, że Argentyńczyk dwukrotnie dotknął piłki rakietą i poprosili sędziego o weryfikację, zanim zaproponowali powtórzenie punktu.

Jednak sędzia przewodniczący, stosując zasady do reguły, ogłosił 40/30, przyznając w ten sposób punkt Ale i Juanowi. Jednak ten ostatni, który chciał powtórzyć punkt w tym meczu w szczególnej atmosferze, nie chciał tego punktu. Po doradzeniu sędziemu, aby „odebrał dyplom”, Lebron po prostu zaoferował punkt swoim przeciwnikom, wysyłając woleja bezpośrednio w pole karne. Gest zabroniony przepisami, ale wyrażający cały szacunek Andaluzyjczyka wobec legendy z Limy:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !