Rozstawieni gracze, którzy zadebiutowali w XNUMX/XNUMX finału World Padel Tour Vigo Open utrzymał swoją rangę we wtorek i środę.

W przeciwieństwie do Reusa, podczas XNUMX/XNUMX finału w Galicji nie było prawdziwych niepokojów. Niemniej jednak zauważymy występ Jensen/Mesa, przeciwko Castello/Collombon, oraz para z previas, Rubio/Ruiz, która wyeliminowała Alexa Arroyo i Ivana Ramireza w dwóch setach: 6/3 7/5.

Czasami rozstawione drużyny zdołały wzmocnić swój ranking. Wśród par, które ucierpiały najbardziej, znaleźli się Maxi Sanchez i Pablo Lima, którzy potrzebowali trzech setów, aby usunąć półfinalistów Reus Coki Nieto i Miguela Yanguasa.

To samo dotyczy bliźniaków Alayeto, którzy eliminują sensację poprzedniego turnieju, Las Heras / Virseda: 6/4 3/6 6/0. W końcu, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, wszystkie nasiona będą tam ósmego w ten czwartek.

Wśród najgorętszych meczów szesnastego sezonu myślimy oczywiście o Rubén Rivera i Denis Perino, zwycięzcy 7/6 w trzeciej części Tison i Zapata, czy też Juanowi Cruz Belluati i Ramiro Moyano, którzy również czekali na tie-break ostatniej rundy, by zdymisjonować Lucasa Bergaminiego i Iñigo Zaratieguiego.

Streszczenia męskie

Podsumowania dla pań

Znajdź wszystkie obrazy ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !