Przepisy sanitarne, w połączeniu z internacjonalizacją WPT, ponoszą swoje pierwsze ofiary w padel. Pary Villalba/Canellas et Martinez/Godallier nie pojedzie do Miami.

Brak Léi na obrazie

To jest pytanie, które zadaliśmy sobie z Brama Djokovic stycznia w Australii. Czy będzie podobny przypadek w padel ? Odpowiedź i tak, a nawet dwa!

Niestety, jest to jeden z dwóch francuskich graczy na liście Miami WPT, który ponosi ciężar różnic w przepisach dotyczących zdrowia w Stanach Zjednoczonych.

Lucia Martinez z powodu niepowodzenia przepustki szczepień, francusko-hiszpańska para nie pojedzie do Miami i dlatego przepadnie w pierwszym turnieju sezonu.

To wielkie rozczarowanie dla francuskich kibiców, którzy już wyobrażali sobie ósmego przeciwnika Léi dla swojego kolegi z drużyny we Francji Alix Collombon.

Canellas Villalba WPT 2022

6 wpisów w ósmej

Para Canellas/Villalba znajduje się w takiej samej sytuacji i nie będzie mógł wziąć udziału w turnieju. Saiz/Martinez będzie więc miał luksus startować od 4/XNUMX finału, jak XNUMX najlepsze nasiona.

Pakiet Godalliera i Martineza również pozwala Brea/Bidahorria przejść do XNUMX/XNUMX finału bez gry. Jeśli Alix Collombon i Jessica Castello dotrą do ósmego miejsca, zmierzą się z całkowicie wypoczętą parą!

Możesz sprawdzić tabelę turniejów kobiet, klikając tutaj.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !