Nawet w okresie koronawirusa Japończycy znajdują sposób na grę w padla. Ten weekend był trzecią edycją Pucharu Japonii. Oto wyniki.

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że ten konkurs nie odbył się „normalnie”. Ponieważ Japonia jest również w zamknięciu, rząd zamknął swoje granice i odwołał loty międzynarodowe. To powiedziawszy, nie jest to całkowite ograniczenie. Podejmując odpowiednie środki, Japończycy mogą uczestniczyć w spotkaniach sportowych.

La Puchar Japonii dlatego odbyło się w ten weekend w Chibie, bez widowni, z rygorystycznym monitorowaniem zdrowia graczy, pomiarem temperatury i regularną dezynfekcją alkoholu.

Znamy szacunek i rygor Japończyków, dlatego właśnie w najlepszych warunkach odbywały się mecze Padel.

Chodźmy na zawody. 24 pary męskie i 16 par żeńskich. Turniej rozpoczyna się w piątek, a kończy w niedzielę 22 marca.

Dla pań zwycięstwo pary Miki Chinen i Ayano Fujiki przeciwko Sayaka Yoshimoto i Maiko Kutsunie.

W przypadku dżentelmenów niektóre nazwiska muszą już ci coś powiedzieć. Zwycięstwo Kazuki Tomita i Asier Gago przeciwko Shungo Kusakabe i Leonowi Tairi. Kazuki i Shungo to gracze, których widzieliśmy w Hiszpanii podczas wydarzeń WPT.

Pamiętaj, że nawet jeśli turniej odbywał się za zamkniętymi drzwiami, organizatorzy transmitują mecze na żywo Youtube, mecze, które oczywiście możesz obejrzeć ponownie. Nawet jeśli publiczność nie była fizycznie obecna, zareagowała za ekranami, uzyskując ponad 8000 wyświetleń w ciągu zaledwie 3 dni. Publiczność chce zobaczyć Padel, Padel wyprodukowany w Japonii!

Niektóre filmy promujące padel w Japonii

Turniej Chiba

Promocja padla dla kobiet

Promocja męskiego padla

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.