Jest to temat, który z pewnością zainteresuje wielu graczy: jak zwiększyć siłę swoich strzałów padel ?

Kiedy widzisz, jak grają Agustin Tapia, Ale Galan czy Arturo Coello, zauważasz, że najlepsi gracze na boisku padel są w stanie włożyć dużo siły w swoje ataki. Grając ze znajomymi, chcesz ich naśladować, ale niestety częściej wykorzystujesz siłę ramion niż nóg, co często zamienia się w festiwal niewymuszonych błędów lub realnych kar dla przeciwników.

Nie martw się, zdarza się to wielu hobbystom i na szczęście naszym przyjaciołomW sercu padel są tutaj, aby udzielić nam rad!

Obejrzyj ten film, w którym jak zwykle występuje były zawodowy gracz Andoni Bardasco i jego uczeń Paul Daulan, którzy doskonalili swoją naukę w Padel Stuff Bilbao.

Zobaczysz to jak zawsze padel, wszystko zaczyna się od dobrego ruchu, który pozwoli Ci przełożyć większy ciężar na piłkę. Następujące ? To tuż poniżej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !