Z okazji ostatniego spotkania sezonu dla piłkarzy World Padel Tour, Padel Magazine udał się do Madrid Arena, aby jak najdokładniej śledzić ten turniej Masters.

Była to okazja dla Lorenzo Lecci Lopeza do wymiany z jednymi z najlepszych graczy na świecie.

Młode cudowne dziecko padel Hiszpański, Artura Coello, jest jednym z tych, którzy wzięli udział w grze pytań i odpowiedzi.

Podczas tej rozmowy wrócił do swojej nowej rakiety, sezonu, swojego świata w Katarze i swoich związków z wielkimi Fernando Belasteguina.

La Head Delta Pro 2022, jej nowa broń

Dla bardziej spostrzegawczych ten szczegół nie pozostał niezauważony.

Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , zmienił pala podczas Final Master.
Teraz walczy z Head Delta, potężniejszy niż Gamma i bardziej pasował do jego gry.

„Robiliśmy test palas i Ricky (Brigolle) pozwól mi spróbować Delta. Od razu się złapałem i od pierwszych prób zakochałem się w nim. Jestem bardzo zadowolona z tej zmiany pala”.

"Ten pala zmienia się przede wszystkim w swoim formacie, punkt równowagi jest nieco wyżej, co dodaje mu większej mocy. Moc, której potrzebowałem do mojego stylu gry".

Arturo Coello wznosi ramiona i pala Head Finał Delta WPT Master

Wymarzony rok

Pochodzący z Valladolid wrócił do swojego sezonu z bardzo pozytywną oceną.

Rzeczywiście przypomnijmy, że mając zaledwie 19 lat zakwalifikował się do gry w Master Final 2021, zdobył mistrzostwo świata Padel z hiszpańską selekcją i miał okazję zagrać u boku legendy Fernando Belasteguin.

"To był sezon marzeń, bardzo pozytywny, nie wyobrażałabym sobie, że będzie tak piękny. Mamy szczęście, że możemy rywalizować w tym Mistrzowskim Finale, to niesamowite".

Czek Bela i Coello

Kończy tę wymianę, opowiadając nam o swoich planach z Belą na przyszły rok.

"W 2022 roku Bela i ja będziemy dalej grać razem. Jestem bardzo zmotywowany do tego Mistrza i do dalszej gry z Fernando. Mam nadzieję, że będę mógł kontynuować u jego boku jeszcze kilka lat, dlaczego nie do końca jego kariery".

Znajdź pełny wywiad bezpośrednio poniżej:

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.