W tym dniu ćwierćfinał Las Rozas Open o godz World Padel TourJuan Lebron i Ale Galan byli pod wrażeniem, gdy Chingotto / Tello pokonali duchowy szok.

Nieto / Rico na ich pierwszy półfinał w 2020 roku

Zaskakujące wczoraj, Alex Ruiz i Pablo Lijo nie popełniali dziś ponownie i natknęli się Coki Nieto i Javi Ricozdecydowany dać z siebie wszystko, by zdobyć miejsce w finale mistrzowskim!

Zwycięstwo 6 / 4 6 / 2 co pozwala młodym Hiszpanom dalej marzyć, w rzeczywistości, jeśli wygrają w półfinale, to jeden z nich zajmie miejsce Agustina Silingo w klasyfikacji Wyścigu (będzie losowanie, aby zobaczyć, który z nich pojedzie na Minorkę z Mati Diazem), ale będą musieli wygrać turniej, aby obaj wejść do turnieju Masters!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Navarro / Lima solidne w kluczowych momentach

W walce o mistrzowski finał dwaj młodzi Hiszpanie zmierzą się z nimi, panami Navarro i Lima w półfinale. Hiszpańsko-brazylijska para nie zawsze pokazywała swoją najlepszą twarz przeciwko silnym Javi Ruizowi i Uri Botello, ale Paquito i Pablo byli w stanie podnieść swój poziom w tie-breakach, aby wygrać finał w dwóch setach: 7 / 6 7 / 6. Rozstawiony z numerem 2 chciałby wygrać drugi turniej w tym sezonie!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Mecz duchów dla Chingotto / Tello

Jest najlepszy mecz, jaki widzieliśmy w tych ćwierćfinałach. Spotkanie dwóch par nieobecnych na Alicante Open z powodu pozytywnych testów Covid-19 Fernando Belasteguina i Juana Tello.

Po temu jak wygrał pierwszego seta do mentalnego, Agustin Tapia i Fernando Belasteguin wrócili z 0/4 w drugiej rundzie, aby zaoferować sobie punkt meczowy, na punto de oro na 6/5. To są ostatecznie Tello i Chingotto, którzy wygrali tie-break, przed ponownym prowadzeniem 4/0 w trzeciej rundzie.

W pewnym momencie myśleliśmy, że Tapia i Bela mogą to zrobić ponownie w drugim zestawie, ale bardziej konsekwentnie, Juan Tello i Federico Chingotto wygrywają mecz 4/6 7/6 6/3 i teraz zmierzą się z górą Lebron / Galan!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Galan / Lebron zbyt silny

Jeśli Martin Di Nenno i Maxi Sanchez dali z siebie wszystko, grając sześć gier w punto de oro i wygrywając dwa, Juan Lebron i Ale Galan znów robili wrażenie, oferując trwałe zagrożenie i punkty końcowe przy najmniejszej okazji.

Ostateczne zwycięstwo 6 / 3 6 / 2 w formie przesłania do zawodów: numery 1 są skupione i gotowe do walki o 7. tytuł w tym sezonie!

 

 

Kredyt wideo: World Padel Tour

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !