Ale Galan i Juan Lebron mają olśnił świat padel swojego talentu w 2020 roku, dominując World Padel Tour dzięki ich super szybkiej i spektakularnej grze.

Aby oddać hołd parze, która zaznaczyła sezon WPT 2020, dzisiaj przedstawiamy 5 najpiękniejszych punktów Galan, I 5 najpiękniejszych punktów Lebrona.

Top 5 firmy Lebron

W pierwszej piątce aktualnego numeru 5 w rankingu World Padel Tour oferuje nam ujęcia w zupełnie innym stylu. Rzeczywiście, Lebron jest bardzo fizycznym graczem, z niesamowitą ręką. Daje nam to więc uderzenia skądinąd, ale także wspaniałą amortyzację, dormilona… Krótko mówiąc, czy punkty trwają, czy kończą się dwoma uderzeniami rakiety, „el lobo” jest zawsze na swoją korzyść, wszechstronny gracz. kilka rodzajów!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Galan Top 5

Pierwsza piątka światowego numeru jeden również jest na bardzo wysokim poziomie. Podobnie jak jego partner, Ale Galan jest zarówno bardzo fizycznym, jak i utalentowanym graczem, zdolnym zarówno do skakania bardzo wysoko i bardzo szybkiego poruszania się, jak i do oddawania strzałów z innych miejsc z charakterystycznymi umiejętnościami i płynnością. Nie wspominając o jego wyjątkowej zdolności blokowania. Znowu ciężki!

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !