Co miesiąc kluby padel otwarte w Europie. Moglibyśmy nawet powiedzieć co tydzień! Ale liderzy projektów często stają przed problemem: brak miejsca, zwłaszcza w pomieszczeniach.

Ziemia jest droga, zwłaszcza w dużych miastach. Następnie musimy spróbować zoptymalizować niewielką przestrzeń, którą otrzymujemy, aby zaoferować graczom maksimum usług, jednocześnie zachowując ekonomiczną kondycję konstrukcji.

Jak umieścić maksymalną liczbę boisk padel w tej samej witrynie? 

Padel Tolosa Montauban i Conca Sport wybrały rozwiązanie, które wydaje się bardzo interesujące: wklej podstawy padel Z jednej strony. 

Oczywiście dwa pola padel są sklejone, a zatem mają pewne wspólne struktury. Zwróć uwagę, że w przypadku Padel Montauban, Conca Sport wyjaśnia, że ​​dla „Zoptymalizuj przestrzeń przeznaczoną na padel, zainstalowaliśmy korty 2 x 2 połączone jedną stroną. Każdy z nich ma własne okna i własną siatkę.”

Każde z dwóch pól padel dlatego nadal posiada własne okna i kraty.

Nasza opinia: 

Twórca terenu padel i łańcuch Padel Tolosie udało się umieścić 4 tory padel a nawet 1 kort do badmintona na stronie, która nie mogła być lepsza. Bardzo dobry pomysł, bo pozwala na zwiększenie oferty w Montauban. Gracze mogą być tylko zadowoleni z tego pomysłu.

W grze niezręczne sytuacje wydają się stosunkowo rzadkie, ponieważ każde pole ma swoje własne okna i ogrodzenia.

Z drugiej strony forsowanie tej koncepcji aż do realizacji padel wspólne okna i siatki mogą mieć negatywny wpływ na grę.

Pomysł i sposób na robienie rzeczy, które pewnego dnia mogą się upowszechnić? Co myślisz ?

Montauban padel tolosa

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.