Le World Padel Tour przyznaje swoje trofea graczom, którzy zaznaczyli 2020: Lebron, Galan, Sainz, Triay, Di Nenno ...

Najlepsza para męska

Jak możesz sobie wyobrazić, najlepsza para mężczyzn to nikt inny jak ta, która panowała w 2020 roku, z 6 tytułami w 11 turniejach: związek między Juan Lebron i Alejandro Galan. Wybuchowy duet, który oświetli ten szczególny sezon swoją fizyczną przewagą. Czy Hiszpanom uda się to potwierdzić w 2021 roku? Początek odpowiedzi wkrótce.

Ale Galan Juan Lebron w finale mistrza zwycięstwa

Najlepsza para żeńska

Trochę jak z panami, para się narzuciła padel w poprzednim sezonie. Nagradzane są oczywiście Lucia Sainz i Gemma Triay 5 z 11 turniejów organizowane przez WPT w 2020 roku. Przede wszystkim ich 5 tytułów zdobyło w ostatnich 6 imprezach roku! Na długo będziemy pamiętać niezrównaną dominację pod koniec sezonu tych dwóch graczy, którzy rozdzielili się na szczycie!

Gemma Triay Lucia Sainz Master Final 2020 zwycięstwo

Męskie objawienie

Kilku graczy potwierdziło dobro, jakie myśleliśmy o nich w 2020 roku w 2020. Ale o jednym musieliśmy pamiętać i tak jest Martin Di Nenno które wybrał WPT. Nagroda jest zasłużona dla tego gracza, który rozpoczął sezon u boku Agustina Silingo, a zakończył go z Maxi Sanchezem. Obecny 4 razy w półfinałach w 11 turniejach, ten przenikliwy i chwytliwy prawicowy gracz pokazał w pełni swój potencjał, do tego stopnia, że ​​uwiedzie trzeciego gracza na świecie, Paquito Navarro, który podzieli się z nim torem. W tym roku!

Siatkówka forhendowa Martina Di Nenno

 

Kobiece objawienie

U dziewcząt jest to oczywiście Sofia Araujo, która została wybrana. Portugalczyk będzie miał najlepszy sezon w swojej młodej karierze, o czym świadczy jej obecność na Mistrzostwach Minorki 2020. Ten, który pokazał bardzo dobre rzeczy w zeszłym sezonie wraz z Virginią Rierą, w 2021 roku utworzy wspaniałą parę z Eli Amatriain!

Sofia Araujo bajada world padel tour

Nagrody fair play

Le World Padel Tour przekazał swoje nagroda fair play na Instagramie a to są Alejandra Salazar i Alejandro galan które były święte. Udowodnij, że możesz wygrać wiele meczów, będąc nieskazitelnym dla swoich przeciwników!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !