My nie jesteśmy nie przy pierwszym rozstaniu ale tym razem jest to właściwe. Juani Mieres i Javier Garrido częściowo mając nadzieję na lepsze wyniki.

Separacja jest zawsze trudna do ogłoszenia. W wiadomości od Juani Mieres możemy poczuć miłość i szacunek, jaki darzy tego młodego zawodnika, Javiera Garrido. Wszystko mogło się udać, ale niestety ostatni turniej się udał nie przyniosło pozytywnych rezultatów.

Dobre radzenie sobie poza boiskiem to bardzo dobra rzecz, wzajemny szacunek jest doskonały, ale w sporcie wyczynowym zawsze jest taki moment, kiedy wyniki powinny się pojawić, i najwyraźniej tak nie było w przypadku tej pary.

W tej atmosferze poszukiwań wydajności i utrzymania na najwyższym poziomie rankingu para Mieres / Garrido jest rozdarta. Jeśli mamy wierzyć naszym kolegom zAnalitycy Padel, Javier Garrido będzie teraz udostępniać tor z Javim Martinezem (41 WPT), która tym samym oddziela się od Adriana Blanco (41 WPT).

Więc to odchodzi Juani Mieres i Adrian Blanco bez partnera. Czy połączą siły do ​​końca sezonu? Na razie nie wiemy więcej ...

https://www.instagram.com/p/CGiLL6AlOWl/

 

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.