Gemma Triay i Lucia Sainz to nowe królowe padel Światowy! Kwalifikują się do finałuLas Rozas Open, a jednocześnie upewnij się, że zakończysz sezon na pierwszym miejscu w Rankingu WPT.

Olśniewający poziom gry

Dwóch hiszpańskich zawodników szybko wyruszyło w ten sobotni poranek do półfinałów. Z łatwością wygrywają pierwszego seta (6 / 1).

Nasiono nr 1 Salazar / Sanchez chciał zareagować, ale Gemma i Lucia były zbyt silne. Te ostatnie przeważają na poziomie  6 / 1 6 / 4i jutro rano spróbuje zdobyć nowy tytuł.

statystyki półfinał sainz triay las rozas otwarty

Statystyki dotyczące tego uderzenia są szczególnie uderzające i świadczą o wielkiej dominacji świata wiadomości nr 1.

Lucia Sainz nie mógł powstrzymać łez na koniec meczu: "Jestem bardzo szczęśliwy, są łzami szczęścia. Dedykuję ten numer 1 całemu personelowi medycznemu w tym trudnym roku ”.

Gemma Triay: „Mecz miał wielki ładunek emocjonalny. Byliśmy dość spięci, jeśli chodzi o stawkę nr 1. Ciężko pracowaliśmy, aby osiągnąć ten cel. Będziemy mogli cieszyć się jutrzejszym finałem! ”

lucia-sainz-2-semifinales-cupra-las-rozas-open-2020-1170x662

Drugi półfinał zostanie rozegrany na początku popołudnia w godzinach Martas i Gonzalez / Josemaria.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.