Co za występ! Bea Gonzalez i Paula Josemaria kwalifikują się do finału Cupra Open w Las Rozas. Marta Ortega i Marta Marrero przegrywają u bram finału.

Zemsta Bea Gonzalez i Pauli Josemarii.

To zwycięstwo jest małą zemstą dla dwóch graczy, którzy zapłacili cenę za nowy związek dwóch Mart. Para Gonzalez / Josemaria została nazwana stowarzyszeniem „domyślnym”, ale Hiszpanie udowodnili, że istnieje prawdziwy projekt.

Po stracie pierwszego seta, Bea i Paula byli w stanie odwrócić mecz, zdobywając ważne punkty. Wygrywają 6 puntos de oro, aby wygrać 1/6  7/6  7/5.

gonzalez josemaria stats półfinały las rozas

Josemaria: „Uwielbiam grę Bea. Nie mogłem się doczekać gry z nią, jesteśmy dwoma wybuchowymi graczami".

Bea Gonzalez: „Będziemy grać mecz po meczu, turniej po turnieju. Jesteśmy dwoma pozytywnymi graczami i widać to na boisku".

Będą mieli trudne zadanie zmierzenia się z neoświatem nr 1 Gemma Triay i Lucia Sainz, jutro rano, na wielki finał tego Las Rozas Open.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.