Kolejna porażka w pierwszej rundzie dla Léi Godallier i Teresy Navarro, które przegrały w trzech setach z Loreną Rufo (32 lata) i Carlą Mesą (21). World Padel Tour Madryt Mistrz.

Teresa Navarro i Léa Godallier nie startowały jako faworytki przeciwko tym dwóm zawodnikom, które wyprzedziły je w tabeli. Jednak po jednostronnym pierwszym secie dla Hiszpanów Francuzka i jej partner zaczęli zrównać się z przeciwnikami. Ostrzejsze pod koniec drugiego seta, udało im się nawet podnieść rundę wszędzie.

Ale w ostatnim akcie Mesa i Rufo wspięli się na wyższy bieg, kończąc grę w 2:11 meczu.

Ta porażka 2/6 7/6 3/6 stawia pod znakiem zapytania francusko-hiszpańską parę, która po raz siódmy z rzędu nie zdała rundy głównego losowania na Open i Master of WPT…

Po stronie trójkolorowej pozostała więc tylko Alix Collombon wśród dziewcząt w stolicy Hiszpanii. Lyonnaise obecnie zmierzy się z Bidahorria / Fernandez z Jessicą Castello. Spotkanie, którego postępy możesz śledzić za pomocą znacznik.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !