Aranzazu Osoro i Victoria Iglesias zagrają jutro swój pierwszy wspólny finał na Open lub Master of the World Padel Tour.

Argentyna i Hiszpan byli dziś bardzo solidni, aby dominować Siostry Alayeto, które wczoraj zrobiły wrażenie. Dziś Mapi i Majo mieli dużo więcej trudności z parą, która poprzedniego dnia wykazała się świetną mentalnością.

A dzisiaj znowu Victoria i Aranzazu wiedzieli, jak być solidnymi, kiedy jest to konieczne w pierwszym biegu, zanim całkiem wyraźnie wypadli w drugim akcie.

Ostatecznie rozstawiona szóstka wygrywa w dwóch setach i oferuje swój pierwszy finał. Jutro będzie miała ciężkie zadanie zmierzenia się z tym, co obecnie jest najlepsze na świecie. padel : Paula Josemaria i Ariana Sanchez. Czy będziemy mieli prawo do nowej niespodzianki?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !