Zdecydowanie pierwsze nasiona cierpią tego ranka ćwierćfinału. Po dziewczynach na arenę w Caja Magica weszli panowie i był jeszcze jeden mała niespodzianka. Tak więc u mężczyzn dolna część stołu jest pozbawiona nasion 3 i 4!

Alex Ruiz i Momo Gonzalez, po zdominowaniu na początku meczu, nawet zaoszczędzeniu set pointa na 5/4, nigdy nie wpadli w panikę, rozrywając się na wszystkie punkty, aby wrócić do wyniku, jak widać poniżej.

Po powrocie do gry "Malagueños" wykazali się świetnymi umiejętnościami, aby wygrać tie-break w pierwszej rundzie. Drugim aktem był recital przeciwko Limie i Stupie, które nigdy nie doszły do ​​siebie po utracie pierwszego seta.

Dzięki temu sukcesowi 7/6 6/2 Ruiz i Gonzalez potwierdź powrót do formularza i teraz przygotowują się do półfinału, który zapowiada się bardzo otwarcie przeciwko zwycięzcom meczu między Capra / Sanchez i Campagnolo / Garrido. Spotkanie do naśladowania od 15:30 na Canal Plus.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !