W tę środę, 7 kwietnia, rozegrane zostały mecze głównego remisu World Padel Tour Madrid Adeslas Open, ze świetnymi plakatami w perspektywie!

Kolejna runda występów wśród dziewcząt

Na dziewczyny, pierwsze finały, które odbędą się dziś rano zadecydują o 4 pary, które wezmą udział w głównym losowaniu. Jeśli 5 ulubionych drużyn, w tym Cañellas / Godallier zapewniliśmy wczoraj, nie możemy powiedzieć tego samego o nasionach 6,7 i 8, które wszyscy wyszli parami z przedpremierów! Czy te 3 pary niespodzianek będą dziś nadal wywoływać sensację? Odpowiedz pod koniec ranka! W szczególności dzisiejsze popołudnie dotyczy stołu finałowego wejście do prowadzenia francuskiej firmy Alix Collombon, zaplanowano na godz.14: 00!

Chłopcy w środku tego

U mężczyzn, miejsce w finałowym stole po a faza previa o ogromnej intensywności. Rzeczywiście, z 20 meczów, które rozegrano w ciągu 3 rund, 12 zostało rozegranych w trzech setach! Dowód, że poziom nadal się kurczy. Jako symbol odrodzenia WPT, Jesus Moya i Edu Alonso, którzy wyszli z preprevias i którzy dotarli do głównego losowania, eliminując w krótkich odstępach czasu nasiona 4 i 7 previas!

Ci dwaj młodzi zawodnicy, którzy mają wygrał Mijas FIP pod koniec ubiegłego sezonu, za 6 dni rozegra swój szósty mecz z dwoma innymi bardzo obiecującymi graczami: Miguelem Yanguasem i Ivanem Ramirezem! Spodziewamy się wyjątkowej konfrontacji po stronie WiZink Center!

Wśród innych spotkań, które miały nastąpić, kwalifikacje Sergio Alba i Francisco Gil mogą utrudnić drużynie nowy numer nasion 8 : Agustin Gomez Silingo i Mati Diaz! Czekając na jutrzejsze wejście do startu pierwszych 4 nasion, dziś po stronie Madrytu powinien odbyć się pokaz z debiutami kilku nowych par: JM Diaz / Coki Nieto, Maxi Sanchez / Adrian Allemandi, Arturo Coello / Miguel Lamperti, Alex Ruiz / Franco Stupaczuk…

Finałowy stół mężczyzn World Padel Tour Madrid Adeslas Open 2021

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !