To, co dzieje się w stolicy Hiszpanii, jest kompletnie szalone! Pierwsze cztery rozstawienia nie przejdą do półfinałów mężczyzn (u dziewcząt tylko para numer 2 utrzymała pozycję w czołówce kwartetu…)!

Ten Madrid Master to naprawdę turniej jak żaden inny. Tuż po pokonaniu Lebrona i Galana to Paquito Navarro i Martin Di Nenno zajęli drzwi dzisiejszego wieczoru w Caja Magica.

Podopieczni Rodriego Ovide'a, którzy w zeszłym tygodniu byli w finale w Szwecji, przegrali w równych setach z Federico Chingotto i Juanem Tello, którzy powrócą w ostatniej czwórce turnieju WPT. Rzeczywiście, trzeba wrócić do Valladolid, prawie trzy miesiące temu, aby odnaleźć ślady Argentyńczyków w półfinale World Padel Tour.

Dzisiejszego wieczoru zawodnicy Gaby Reca wiedzieli, jak być silnym w kluczowych momentach meczu, aby odnieść sukces w dwóch setach. Bardziej realistyczni w decydujących punktach, dlatego oferują sobie prawo do stawienia czoła Fernando Belasteguin i Arturo Coello jutro

To zupełnie nowa ostatnia czwórka, którą będziemy śledzić w najbliższą sobotę, z obecnością nasion 5, 6, 7 i 8!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !