Leżało w rurach od kilku dni, informację potwierdził m.in Franco Stupaczuk na Instagramie : Superpibes są wyraźnie nieobecni w Malaga Open.

Oprócz spektakularne zwycięstwo Superpibas w finale, to jest inne uderzające zdjęcie Madrid P1: Kontuzja Franco Stupaczuka. W Madrycie Madryt, podczas zjeżdżania z toru na par 3 Gonzaleza, Argentyńczyk potknął się o billboard i doznał ciężkiego upadku.

Niestety, Argentyńczyk jest zbyt fair, aby rozpocząć rywalizację :

"Jestem już w domu odpoczywając po wypadku przy billboardach na wyjeździe z pasa startowego".

"Mam kilka powierzchownych ran, jak wszyscy widzieli. Jmam już szynę zakrywającą mój lewy nadgarstek, gdzie doznałem bezpośredniego urazu"

"Nie będę mógł być w Maladze, ale postaram się wyzdrowieć i grać w Mendozie."

Wymuszony, ale zasłużony odpoczynek dla Superpibes, którzy walczyli w ostatnich tygodniach. Po hat-tricku (Toulouse, Valladolid, Valence) Zawodnicy Carlosa Pozzoniego wyglądali na wyczerpanych, bez wątpienia konsekwencja dużej liczby turniejów w tym sezonie.

Fizycznie zużyta Stupa Di Nenno

Uwaga: jest to pierwszy turniej, w którym zabraknie Superpibes.

Bezpośrednia konsekwencja tego pakietu, Lebron i Galan zostają rozstawieni z numerem 2 turnieju. Poniżej nowa tabela turniejowa :

Wincenty Gallie

Fan piłki owalnej, okrągłej, ale i sportów rakietowych, ukąsił go padel w młodości w Galicji. Vince, równie dobrze czując się przed kamerą, jak i za mikrofonem, będzie mógł wnieść swoją wizję i doświadczenie jako fan małej żółtej piłki.