W swoim debiucie w previas na WPT Marbella Master, Benjamin Tison i Teo Zapata zaprezentowali się świetnie, wygrywając w 2 setach!

Johan Bergeron i Simon Vasquez zostali pomszczeni ! Rzeczywiście, ich oprawcy zostali pobici tego wieczoru w pierwszej rundzie previas, przez Benjamina Tisona i Teo Zapata!

W wyrównanym meczu z parą używaną do tych meczów previas, francusko-hiszpański duet był solidny, aby wygrać w prostych setach: 7/5 7/6 (9).

Ważna wygrana, która pozwala na awans do drugiej rundy previas, którzy startowali po raz pierwszy na tym etapie rozgrywek.

Jutro zmierzą się o 10:00. para weteranów: Sebastian Nerone / Maxi Grabiel. Doświadczenie nie będzie po stronie Benjamina i Teo, ale oni już udowodnili w Vigo, że są w stanie zdominować legendy padel na całym świecie!

W przypadku zwycięstwa jutro rano, zagrają po południu o nowe miejsce w głównym losowaniu World Padel Tour !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !