Dla fanów padel, wszystkie oczy były zwrócone na ostatni mecz dnia, zemstę Milanu clasico Lebron/Galan – Stupaczuk/Di Nenno. Przed więcej niż 15.700 XNUMX widzów, czterej bohaterowie zapewnili mecz wysokiej jakości.

Nie spodziewaliśmy się niczego innego po tym meczu pomiędzy tymi dwiema parami, które będą nas zachwycać przez cały rok. Wyraźna przewaga byłych numerów światowych 1, 5-1 w bezpośrednich starciach.

W kolejnym bliskim spotkaniu Lebron i Galan ponownie wykorzystują przewagę. Zwycięstwo w dwóch setach 7/5 7/5.

Lebron/Galan w walce

Byli numery 1 świata rozpoczynają ten mecz z wielkimi intencjami. Lebron i Galan przełamują się na początku tego meczu. TO superpiby – a raczej superdiesle – są atakowani przez ataki Ale Galana, bardzo wydajny w sektorze lotniczym.

Jednakże, Martin i Franco chwytają punkt za punktem, aby wrócić do wyniku. Łamią się i wracają do tej gry.

Mimo wszystko dawne numery 1 na świecie nadal napierają na serwis swoich przeciwników. O 6-5, Lebron i Galan wywalczyli punkt w tie-breaku aby otrzymać ustaloną piłkę. W bardzo ważnym momencie wygrywają pierwszą rundę tego meczu.

JUAN LEBRON ALE GALAN MASTER FINAŁ

Lebron i Galan znów to zrobili

Drugi set ma taki sam przebieg jak pierwszy, z przerwą w pierwszym gemie serwisowym superpiby. Jeszcze raz, Argentyńczycy nie pozwalają sobie pozostać w tyle w tym zestawie i wznowić przerwę opóźniającą.

Stupie i Di Nenno udaje się nawet oddać gem serwisowy Lobo i Galantico. Para argentyńska wszędzie wracał do zestawu w ostatnim półfinale tego dnia. Dostaje nawet dwa sety. Nie licząc determinacji Juana Lebrona i Ale Galana, którzy nigdy nie grają tak dobrze, gdy stoją tyłem do ściany. Po raz kolejny dawni gracze numer 1 na świecie wymazują set point i wracają do stanu 5-5.

Ponownie przy stanie 6:5 superpiby są wykorzystywane do uzyskania tie-breaka. Ale po raz kolejny Lebron i Galan mają inne plany. Na nowym złoty punkt, Ale i Juan po raz trzeci z rzędu docierają do finału Barcelona Master Final.

Więc przyłączają się Paquito Navarro i Federico Chingotto zwycięzcami spotkania z Coello/Tapią.